Muž bozkáva ženu v náručí
Unsplash/shishilya

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každá z nás chce byť pre všetkých najdokonalejšou ženou na svete. Krvopotne sa vždy snažíme priniesť nielen rodine a kamarátom, ale aj priateľovi všetko na svete. Pre svojich blízkych si schopná spraviť prvé aj posledné a doslova by si im dokázala zniesť modré z neba, ak by to bolo možné. 

Všetci na svete chcú mať zase ideálny vzťah so svojou drahou polovičkou. Nikto sa nechce báť ani len predstavy toho nepríjemného pocitu, keď príde o lásku svojho života. Ak sa ti to nestalo, určite si sa už aspoň zamýšľala nad tým, ako by si reagovala v prípade, keby chcel tvoj partner od teba odísť. Dôvodom by mohla byť iná známosť alebo jednoducho iba to, že sa mu na tebe niečo znepáčilo a v jeho budúcnosti sa neobjavuješ práve ty.

Buď úprimná

Úprimnosť je najdôležitejšia voči rodine a kamarátkam, nehovoriac o priateľovi. Treba však vedieť rozoznať, čo je pre váš vzťah dôležité a čo, naopak, nie je. Nejde o to, aby si mu rozprávala úplne všetko. Musíš si predsa zachovať aspoň trochu svojho súkromia, no o tvojich dôležitých pocitoch a problémoch by mal vedieť.

Buď voči svojmu priateľovi otvorená. Dôvera a úprimnosť idú vo vzťahu ruka v ruke a bez týchto hlavných pilierov sa nikam nepohnete. Povedz mu teda o tom, čo na ňom miluješ a čo na ňom neznášaš. Keď ťa ľúbi, aspoň sa to pokúsi zmeniť. A ak sa z toho stane hádka, nevadí. Tie sú potrebné na utužovanie vzťahov, veď predsa po každej búrke príde slnko a udobrovanie je na hádkach to najlepšie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating