Muž bozkáva ženu v náručí
Unsplash/shishilya

Rozmaznávaj ho

Keď svojho chlapa ľúbiš, za žiadnych okolností oňho nechceš prísť. Musí to však vedieť a ako to dokážeš inak, než už spomínanou dôverou, úprimnosťou a rozmaznávaním. Nekupuj mu darčeky iba na narodeniny, výročie, Valentína či na Vianoce. Prekvap ho kedykoľvek a čímkoľvek. Keď pôjdeš na nákupy, zájdi aj do mužského oddelenia a vyber mu nejakú peknú košeľu, ktorá by sa ti na ňom páčila.

Rozmaznávanie však nie je iba o hmotných darčekoch. Skús ho potešiť raňajkami do postele alebo dobrou večerou. Vezmi ho niekde na výlet, kde si oddýchnete obaja. Iba tak ho pochváľ, bez dôvodu. Keď mu budeš baliť obed do práce, prilož mu k nemu malý odkaz. Určite mu vyčaríš úsmev na tvári a urobíš mu pekný deň. Nechaj ho, nech cíti tvoju lásku a kvôli tomu bude najšťastnejším mužom na svete.

Podporuj ho v každej situácii

Sama vieš, že niet nad podporu tvojich kamarátov a najmä frajera. Na nezaplatenie je ten hrejivý pocit, keď vieš, že sa máš o koho oprieť, komu sa vyplakať na pleci, kto ťa silno objíme a v kom cítiš oporu. Presne to potrebuje aj tvoj priateľ.

Možno si prechádza ťažkým obdobím a ty o tom ani nevieš. Si predsa jeho priateľka a musíš ho podporovať v dobrom aj v zlom. Je dôležité, aby sa ti vedel otvoriť a vyrozprávať. Vypočuj ho, poraď mu, pretože môžeš vidieť veci s nadhľadom, keďže do jeho problémov nemusíš byť ani zapletená. Stmelí vás to viac, ako si dokážeš predstaviť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating