láska
Unsplash/Chen

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ženy spravidla bývajú bezbranné, krehké a zraniteľné. Chlapi sú tu na to, aby nás ochraňovali a milovali. Keď nás vezmú do svojho mohutného objatia, hlava nám zapadne medzi ich širokými plecami, až sa v jeho hrudi úplne stratíme. To je snom každej ženy. Byť v bezpečí pred celým svetom.

Láska je bezkonkurenčne krásna, hoci niekedy býva naplnená, inokedy nie. V oboch prípadoch je to však na začiatku rovnaké. Tancujú ti motýle v bruchu, nevieš prekonať svoju hanblivosť a zalial ťa pocit šťastia.

Ako žena máš zvláštnu moc. Vieš pomotať hlavu všetkým chlapom na svete. Musíš iba vedieť ako na to. Dôležité však je, aby si nerobila 4 veci, ak o svojho vyvoleného nechceš raz a navždy prísť. Odhalíme ti pár rád, ako si ho neodstrašiť.

Neponúkaj sa na zlatom podnose

Baby sú zvyknuté na pozornosť, ktorá im vo veľkej miere lichotí. Preto sú ochotné zájsť až za svoje hranice správania. Sú ochotné ponižovať sa pred chlapom a ani si to neuvedomia. Zaslepené jeho krásou a láskou k nemu sa mu ponúkajú na zlatom podnose, no on nimi len manipuluje.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating