Ako sa ukázalo, veľa informácií o tvojej povahe a charaktere vieš zistiť podľa numerológie mesiaca svojho narodenia. Prečítaj si, čo o tebe hovorí ten tvoj!

JANUÁR

Ľudia narodení v januári majú túžbu byť vo všetkom číslo jedna. Sú súťaživí, ambiciózni a radi preberajú kontrolu nad všetkým. Sú srdčení a veľmi charizmatickí. Je o nich známe, že sa vynikajúco orientujú v oblasti peňazí, majú rozumný prístup k financiám. Svoju prácu nekladú nikdy na druhé miesto a milujú výzvy. U niektorých sa dá povedať, že sú takmer workoholici. Na uvoľnenie stresu zvyknú zvoliť dobré jedlo, no najmä nakupovanie. Táto činnosť ich vie perfektne odreagovať a vyčistia si pri tom myseľ.

FEBRUÁR

Ľudia, ktorí oslavujú svoje narodeniny vo feburári sú obrovskí romantici. Vo februári sa oslavuje sviatok zamilovaných, takže to aj perfektne sedí. Radi sa obklopujú priateľmi, pri ktorých vedia, že sa na nich môžu spoľahnúť. Vážia si všetky priateľstvá naplno a vzťah je pre nich prvoradý. Ľudia narodení v tomto mesiaci vedia byť empatickí a až príliš emotívni, keď ich niekto zraní znášajú to veľmi ťažko.

MAREC

Ľudia narodení v marci sú prevažne introverti. Ich emócie sú dosť nepredvídateľné. Jeden deň sa môžu cítiť načerpaní energiou, druhý deň sa môžu cítiť totálne pod psa bez toho, aby sa udialo niečo prevratné. Ich silnou stránkou je tvorivosť, citlivosť a láskavosť. Ak ich niečo baví a majú k tomu vzťah, robia to s obrovskou dávkou lásky a pristupujú k tomu zodpovedne a oddane.

APRÍL

Ľudia narodení v apríli milujú byť stredobodom pozornosti. Neradi s niekým prehrávajú a neznášajú, keď ich niekto ovláda alebo diriguje. Sú veľmi úprimní, pravdu povedia za každých okolností, aj keď bude bolieť. Preto sa neznášajú obklopovať falošnými ľuďmi.

MÁJ

Ľudia narodení v máji sú plní nádeje a pozitivity. Vo všetkom vedia nájsť niečo dobré, aj keď sa zdá byť všetko negatívne. V tomto mesiaci sa narodilo veľa umelcov, hudobníkov, spevákov a hercov. Nemajú radi prispôsobovať sa harmonogramu, potrebujú vo svojom živote flexibilitu, voľnosť a spontánnosť. Ich túžby a názory sa často menia, podobne, ako ich povaha a nálada. Ťažko ich oklamete, lebo majú v sebe prirodzený detektor lži.

JÚN

Ľudia narodení v júni majú tendenciu byť výbornými rodičmi, keďže sú láskaví, milujú život a sú skvelými poslucháčmi. Ľudia sa im radi zdôverujú, pretože pôsobia veľmi dôveryhodne. Tajomstvá si vždy nechajú pre seba a v každom prípade sa snažia vypočuť si druhých a pomôcť im. Majú vynikajúce vodcovské vlastnosti a sú schopní udržiavať perfektnú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.

JÚL

Ľudia narodení v mesiaci júl sú dobrodružní, inteligentní, vtipní a nezávislí. Vedia byť veľkými extrovertmi, no zároveň milujú svoju samotu a kľud. Zvyknú byť celkom náladoví a citliví. Milujú vytvárať si nové zážitky, cestovať a spoznávať nové veci, no zároveň milujú domácu pohodu. Sú častokrát označovaní za falošných ľudí, no opak je pravdou, sú až príliš úprimní a nevedia klamať.

AUGUST

Ľudia narodení v auguste sú rodenými vodcami. Sú to ľudia, ktorí dokážu inšpirovať druhých svojou múdrosťou a obklopiť ich skvelými životnými radami. Sú silní a pracovití. Neradi prijímajú rady alebo návrhy od ostatných. Neznášajú neúprimných a falošných ľudí, klamstvá ich vedia doslova rozladiť, preto ich neskúšaj klamať. Aj napriek vysokým pracovným ambíciám a perfektnej pracovnej morálke si vedia nájsť rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.

SEPTEMBER

Ľudia narodení v septembri milujú pomáhať druhým ľudom, srdce majú na správnom mieste. Sú skvelými priateľmi, rodinu a vzťahy pokladajú na prvé miesto. Sú to detailisti, preto sú oceňovaní na pracovisku. Sú perfektne zorganizovaní, milujú poriadok a veci potrebujú mať dopredu naplánované. Veľakrát sa tvária nad vecou a je pre nich ťažké požiadať druhých o pomoc. Neznášajú ničnerobenie, uvoľniť sa vedia najmä pri práci.

OKTÓBER

Ľudia narodení v októbri sú prevažne extroverti. Sú to spoločenské tvory, tvorivé a kreatívne. Majú skvelý zmysel pre humor. Sú láskaví a pre svojich blízkych by spravili čokoľvek. Peniaze sú pre nich druhoradé, pokiaľ ide o priateľstvo. Milujú umenie a sú šťastní, keď môžu robiť niečo kreatívne. Čas strávený s rodinou je pre nich rovnako hodnotný, ako čas strávený s priateľmi. Je to ich odreagovanie od stresu a pochmúrnych dní.

NOVEMBER

Ľudia narodení v novembri sú veľmi empatickí. Majú tendenciu strážiť všetko, čo im je blízke a vážia si svoje súkromie. Dávajú si obrovský pozor, koho si pripustia k telu, preto majú veľké množstvo známych, no len malé množstvo blízkych priateľov. Pokiaľ patríte do kruhu známych, vedia byť veľmi odmeraní, no ak si pripustia niekoho bližšie, sú skvelými priateľmi a spravili by pre ostatných aj posledné. Klamstvá dokážu vycítiť z diaľky.

DECEMBER

Ľudia narodení v tomto mesiaci sú plní lásky. Extrémne si vážia rodinu, no túžia po nezávislom živote. Ich povaha záleží podľa aktuálnej nálady. Sú zábavní a milí, no pokiaľ majú zlú náladu, pokazia ju nechtiac aj tebe. Sú oddaní svojej práci a majú skvelú disciplínu. Berú život taký, aký je a to v každej situácii a za každých okolností.

Zdroje: medium.com, thelawofattraction.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.