žena v práci

Dnes pocítia viaceré znamenia, že je tu piatok. Prejaviť sa môže u niektorých únava, napätie, ale aj stres. Horoskop preto radí dopriať si odpočinok, relax alebo aj meditáciu. Tie, ktoré sú single, môžu zažiť výnimočné stretnutie, no pekné chvíle čakajú aj zadané. Aký deň prajú hviezdy tebe?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop radí, aby si bola v dnešný piatok viac opatrnejšia vo vzťahoch k svojmu okoliu. Môžeš sa navyše cítiť po pracovnom týždni aj viac unavená. To by mohlo spôsobiť, že budeš podráždená a nervózna. Pokiaľ v práci nemáš nič dôležité, dopraj si viac oddychu a nikam sa nenáhli. Partneri môžu stráviť príjemný večer s príchuťou vášne a romantiky.

Býk

Ak patríš medzi tie, ktoré sú nezadané, očakávaj počas tohto dňa zaujímavé stretnutia. Nezabúdaj mať preto oči na stopkách. Na pracovnom poli, ak sa vyskytol nejaký problém, dnešok je dňom, kedy ho môžeš hravo vyriešiť. Popoludní si už dopraj relax v tej podobe, ktorú máš najradšej. Užívaj si túto pohodu naplno, veď je piatok.

Športy ideálne na jeseň
zdroj: Unsplash/Nathalie Désirée Mottet

Blíženci

Dnes mi si sa nemala púšťať do akýchkoľvek kontroverzných diskusií so svojím partnerom. Skús namiesto nich zmeniť niektoré veci a začni hneď od seba. Prežiť môžete veľmi príjemný zvyšok tohto dňa. V pracovnej oblasti sú tie hviezdy veľmi priaznivo naklonené, dokážeš tak robiť veľké veci, ktoré prinesú aj úspech.

Rak

Vo vzťahoch dnes nebude panovať najlepšia nálada a postarať sa o to môže aj únava či pracovná vyťaženosť na oboch stranách. V prípade, že by došlo k nie najpríjemnejšej diskusii, posnaž sa, aby ťa zbytočne neovplyvnila. Do pracovnej sféry prichádzajú dobré správy, ktoré ti urobia radosť. Venuj im pozornosť, môžu ťa posunúť smerom vpred.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop