Koniec roka sa nezadržateľne blíži, preto by si mala uvažovať nad tým, čo všetko si počas tohto 2021 stihla a čo ti ešte zostáva. Už však nemáš dosť času, preto sa zameraj práve na túto jednu vec. Pokiaľ ju splníš, budeš šťastná.

Baran

Vo svojom živote máš príliš veľa dynamiky, impulzívnosti a hravosti. Do každej aktivity, ktorú vykonávaš, vnášaš vášeň. To posledné, čo by si tento rok mala urobiť, je spomaliť. Vychutnaj si atmosféru Vianoc a nikam sa neponáhľaj.

Býk

V citových oblastiach si rezervovaná. Nikoho nenecháš nahliadnuť do svojej mysle, myšlienok a ani pocitov. Poslednou vecou, ktorú tento rok urobíš, je tá, že by si mala otvoriť svoje srdce rodine a priateľom. Zdôver sa im o tom, čo prežívaš.

Blíženci

Si veľmi intuitívne znamenie, ktoré nemá rado stereotyp a nudu. Vo svojom živote si často nespokojná, pretože sa zasekneš v oblastiach, v ktorých to najmenej očakávaš. Tvojou poslednou vecou, ktorú by si mala urobiť, je pobyt v prírode. Vieme, že to môže byť teraz ťažké, no určite niečo vo svojom okolí nájdeš.

Rak

Tvoja veselá povaha ti ani nedovoľuje, aby si niekedy bola nešťastná. Máš v sebe až príliš veľa optimizmu, ktorý sa lepí aj na ľudí okolo teba. Do konca roka by si mala rozveseliť čo najviac ľudí. Zapoj sa do dobročinnej akcie a choď pomáhať tam, kde to najviac potrebujú. Ľudia sa potešia.

Lev

Tvoja sebeckosť ti nedovoľuje, aby si súcitila s ostatnými. Máš v sebe veľký dar vodcovstva a istoty, že všetko dobre dopadne. Poslednou vecou, ktorú by si mala urobiť, je veľký projekt v práci. Vďaka tomu sa dostaneš do priazne šéfa a január bude tvoj mesiac.

Panna

Perfekcionistka v tvojom znamení musí mať už všetko splnené. Napriek tomu si na niečo zabudla. Naladiť svoje srdce na obdobie Vianoc. Do konca roka si urovnaj vzťahy so všetkými, s ktorými si pohnevaná a buď na ostatných milá a láskavá. Oplatia ti to.

Váhy

Tvoj zmysel pre krásu, harmóniu a cit je neuveriteľný. Stačí, že vkročíš do miestnosti a všetci sú z teba hotoví. Do konca roka ti zostáva splniť len to, aby si pre všetkých nakúpila tie správne darčeky. Pokiaľ to nestihneš, kúpiš im narýchlo len hlúposti, ktoré ani nevyužijú.

Škorpión

Vášeň sa v tebe nezaprie. Pracuješ aj po zotmení a pokiaľ nemáš niečo dokončené, spať ani nejdeš. Poslednou vecou, ktorú by si mala v tomto roku urobiť je, že všetkým odpustíš to, že ti ublížili. Keď to urobíš, spadne ti kameň zo srdca a do ďalšieho roka sa ti pôjde ľahšie.

Strelec

Tvoja bláznivá stránka ohuruje všetkých v miestnosti, preto by si si do konca roka mala ešte poriadne užiť. S niekým, kto ti opantá zmysly a bude pre teba predstavovať dokonalý vianočný „zákusok“. Nový rok si pre teba pripravuje nové výzvy, preto by si nemala spať na vavrínoch.

Kozorožec

Ideš si za svojimi cieľmi bez ohľadu na to, čo ti hovoria druhí. Máš v sebe podobnú bojovnosť ako Baran. Do konca roka by si mala urobiť dobrý skutok pre niekoho, o kom si myslíš, že si ho zaslúži. Vďaka tomu budeš mať zo seba dobrý pocit a na Vianoce nebudeš mať výčitky svedomia.

Vodnár

Tvoje slušné správanie sa odrazí aj na tvojich darčekoch. Z celej rodiny ich dostaneš najviac, pretože ostatní vedia, aká si dobrá a že máš dobré srdce. Do konca roka ti zostáva len jediné – odpútať sa od toxických ľudí, ktorých máš v živote okolo seba. Tých skutočne nemusíš vidieť každý deň.

Ryby

Citlivá stránka sa cez Vianoce u teba prejaví najviac. Počas sviatkov bývaš sentimentálna a pokiaľ ich oslavuješ sama, dokážeš spadnúť do depresie. Mala by si svojej rodine odpustiť všetko zlé, čo ti spôsobili a vrátiť sa domov. V kruhu najbližších budeš šťastná.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.