Už sa ti to stalo, že si niekomu, nazvime to tak, že vynadala, a dotyčná osoba ti na oblátku poriadne naložila, teda ešte viac ako ty jej? Ha, tak stalo sa to zrejme viacerým.

Nuž, existujú ľudia, ktorí majú veľmi ostrý jazyk a vedia ho patrične aj využiť. Napríklad, keď sa im nepáči, čo im povieš. Preto ti dávame do pozornosti znamenia zverokruhu, ktoré majú na to takú zvlášť slabosť. Schválne, patríš aj ty medzi ne?

Blíženci

Blíženci sú skutoční majstri komunikácie a snažia sa všetkých presvedčiť o svojej pravde. To ale býva často niečo, čo vie spôsobiť nezhody. Ak začneš nebodaj protirečiť, asi už vieš, čo ťa čaká. Trvajú  na svojom stanovisku.

Opak tohto znamenia sú rozhodne Ryby, Rak a Škorpión, oni sa vyhýbajú konfliktom a majú problém s prebiehajúcimi diskusiami. Blíženci sa, naopak, snažia vyhrať každú kontroverznú situáciu.

Baran

Baran sa považuje za temperamentné a impulzívne znamenie, mnohokrát sa preto dostáva do konfliktov. Najmä vtedy, keď stratí trpezlivosť. Podľa hesla „hlavou proti múru“ prechádza životom s dôverou a diskutuje o všetkom, čo mu stojí v ceste.

Tak ako pri Blížencoch, aj Baran vie byť protivný, keď vidí, že i druhá strana nie je na tom veľmi pozitívne. Prekážky sú márne. Baran má energetickú argumentáciu v krvi, je odolný a odhodlaný. Ostrý jazyk mu tiež nechýba.

Panna

Racionálne Panny sa považujú za perfekcionistické a disciplinované. Ak im niekto príde do cesty, môže to viesť k nebezpečným situáciám. Majú to v povahe. Pretože Panny tiež očakávajú, že ostatní dajú všetko a budú rovnako odhodlaní ako oni sami, čo niekedy vedie k sporom s priateľmi, kolegami a tiež aj s partnerom.

Najväčším problémom je, že si nevedia vo všeobecnosti uvedomiť, že každý z nás má rozdielny pohľad na vec. A vyhnúť sa konfliktom? To robia Panny len zriedka. Preto k sebe potrebujú niekoho, kto je pokojný a vie sa nad všetkým povzniesť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.