Pexels/Mihai Stefan Photography

Mať frajerku je pre niektorých mužov ťažké. Nie kvôli tomu, že by boli málo príťažliví, no preto, že im viac vyhovuje byť v partii kamarátov, než doma so ženou.

Sú to práve chlapi, ktorí sú narodení v týchto znameniach.

Baran

Hoci muž v znamení Barana veľmi túži po láske, zatiaľ mu je lepšie samému. Nedokáže sa vzdať svojho komfortu, že môže ísť kam chce a bez toho, aby sa musel niekoho pýtať.

Zatiaľ mu to takto vyhovuje, no uvidí sa, čo bude neskôr. Vie, že pre svoju milovanú by urobil prvé aj posledné, no nechce byť pod papučou a tráviť dni len doma sledovaním romantických filmov.

Rak

Muž v znamení Raka rád flirtuje. Užíva si, že nemá žiadne záväzky, a preto ženy berie ako zábavu. Svojich priateľov má radšej, lebo vie, že by žiadnej nepodľahol.

Aj keď by ho mnohé chceli (zakázané ovocie predsa chutí najlepšie), sám sa rozhodne, kedy je jeho čas usadiť sa. Zatiaľ sú jeho prioritou kamaráti, ktorí pri ňom stoja v každej situácii. Nemôže ich len tak vymeniť za priateľku – musí ísť na to postupne.

Lev

Tento chlap túži po pozornosti. Dostáva ju od kamošov, preto nechápe, prečo by potreboval partnerku. Okolie mu to dáva jasne najavo, no on si myslí, že má všetko a nič mu nechýba. Dokým bude takto spokojný, ženu nebude hľadať.

Nechce sa viazať – radšej si užíva chlapské reči, posedenie pri pive alebo futbalové zápasy. Vie, že keby bol vo vzťahu, nechodil by s nimi von tak často.

Kozorožec

Muž v znamení Kozorožca aj túži po partnerke, no zatiaľ potrebuje viac kamošov. Do života a do toho, aby pochopil, ako to medzi chlapmi chodí. Vďaka nim sa naučí mnoho vecí, ktoré môže v budúcnosti potrebovať. Jeho priatelia ho vždy podržia a povedia mu tie správne veci.

Keď sa naučí, ako to v živote chodí a zahodí svoju hanblivosť, priateľku si nájde. Dovtedy má čas a môže si dovoliť byť malých chlapcom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy