Photo by Hichem Dahmani on Unsplash.com

Či už veríš alebo nie, všetci majú niečo, čo ich trápi. Ak si myslíš, že sú všetci len plytkí a povrchní, si na omyle. Len preto, pretože to nedávajú najavo, nemajú ani nič cítiť? Padáme a vstávame všetci dookola.

Tu nájdeš dôvody, pre ktoré sú nešťastné všetky znamenia z horoskopu.

Baran

Si sklamaná preto, pretože tvoje priateľstvá nie sú tak pevné, ako si si myslela. Snažíš sa tu byť vždy pre všetkých, no keď príde rad na teba, nemá ťa kto vypočuť.

Býk

Cítiš sa zlomená, pretože príliš veľa dôveruješ ľuďom. Nikdy sa nepoučíš a dávaš im šance znovu a znovu. A oni ti vždy ublížia.

Blíženci

Necítiš sa šťastne, pretože si túžila po veľkolepom živote, no žiadny tvoj plán nevyšiel. Obchody, ktoré si chcela uzatvárať zlyhali.

Rak

Tvoja bolesť a smútok sú veľké, pretože nevieš rozmýšľať optimisticky. Podľa teba nie je nič dobré a všetko, čo urobia druhí, sa pokazí. Aj keď si okolie myslí, že si šťastná, nie je to pravda.

Lev

Si sklamaná preto, pretože nepracuješ v práci svojich snov. Cítiš, že si mala viac bojovať a stále nad tým premýšľaš, no uspokojila si sa s tým.

Panna

Nie si šťastná, pretože od tvojho priateľa si očakávala viac, než bolo v jeho silách. Vieš, že za to nemôžeš, pretože on robil všetko, čo vládal, no napriek tomu ťa to bolí.

Váhy

Máš zlú náladu a nič ťa nebaví, pretože máš náročné obdobie. Si vyčerpaná, na večerné rozhovory ti chýba energia a udržiavať spoločenský život je ťažké.

Škorpión

Cítiš sa smutne a nedocenene, pretože tvoje nápady nikto nechce vidieť, Ľudia ťa lámu na malé kúsky, no nedokážeš si to priznať. Záleží ti na tom, čo si myslia.

Strelec

Si sklamaná preto, pretože ťa iní nechápu. Máš odlišné názory a celý život sa cítiš, že nikde nepatríš. Ak si doteraz nezačala niečo robiť, mala by si sa rozhýbať.

Kozorožec

Nechceš sa s nikým rozprávať, pretože úspech, ktorý si čakala, neprišiel. Pracovala si tvrdo a vždy si sa snažila, aby bolo všetko v najlepšom poriadku. Úľava neprišla, no dostavila sa bolesť.

Vodnár

Si sklamaná preto, pretože sa s tebou rozišiel tvoj partner. Od tvojho posledného priateľa si očakávala, že bude naozaj tvoj posledný. To si však nevedela, že bude posledný, s ktorým sa rozídeš.

Ryby

Tak veľmi túžiš po niečom, čo by ťa potešilo. V poslednom čase prežívaš len stereotyp. Máš určitý režim, čo by bolo správne, no teba to viac nudí, ako posúva vpred. Nečakala si, že to príde tak náhle.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating