Pixabay/AdinaVoicu

Ono to tak v živote chodí. Máme šťastie na skutočne skvelých ľudí, no neobídu nás ani tí, ktorí nám vrazia dýku do srdca. Berme to zas z tej lepšej stránky. Aspoň máme možnosť vidieť, ako by sme sa nemali správať a navyše, veľa sa z toho naučíme. Každá zlá skúsenosť prináša niečo dobré pre naše budúce kroky. I keď teraz sa to ľahko píše, keďže možno väčšina z nás nič také momentálne neprežíva. 

Každopádne, buďme obozretní a nedajme sa oklamať milým úsmevom. Dnes sme sa rozhodli ti predstaviť mužské znamenia, ktoré ti svojím správaním dokážu najviac ublížiť. Až príliš myslia na seba, čo ich potom zaslepuje.

Baran

Problémom Barana je, že je mnohokrát až príliš tvrdohlavý. Keď sa zasekne, nepohne s ním nikto a nič. No napríklad, niečo mu nevonia, lebo to nejde podľa neho a bum. Nemá problém vypustiť do éteru slová, ktoré ťa zabolia.

Prvé miesto u neho má samozrejme jeho vlastná osoba. Na svet hladí trochu sebecky. Chladne sa vykašle aj na sľúbené rande, pokiaľ na neho čaká niečo (podľa neho) lepšie.

Rak

Sám nevie, čo od života chce. Je nerozhodný. Ty máš chuť posunúť vzťah o level vyššie, keďže to medzi vami klape, teda to si ty hovoríš, ale on sa nevie rozhýbať, ale čo je horšie, nebráni sa ani „nevinným“ flirtom s inými.

Problémom je, že sa nechce viazať a potrebuje neustále svojmu mužskému egu dokázať, že je samec, ako sa patrí. A čo ty? Ideš bokom, lebo jeho ego je hladné. Takže tebe ostanú oči pre plač.

Ryby

Konflikt medzi tebou a Rybami? Tak to sa priprav, že sa premostia do roly mučeníka. Zrazu budeš mať pocit, že ty si tá, ktorá skutočne pochybila. To je preto, že vnímajú prednostne svoje pocity.

Vzťah s nimi je zložitý. Ťažko sa prispôsobujú, a aby nestratili tvár „dokonalého a bezchybného“, všetko hodia na teba. Ak im pomôže túto tvár zachovať tým, že ťa ponížia medzi priateľmi, urobia to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy