Sviatok všetkých zamilovaných je už takmer za dverami a ak aj ty chceš svojho miláčika potešiť nejakým darčekom, máme pre teba zopár tipov. Samozrejme, že lásku by sme si nemali dokazovať len tento jeden deň v roku, kedy na nás z každého obchodu vyskakujú srdiečka či iné romantické veci. No sama si priznaj, že aj teba poteší, ak ťa tvoj drahý niečím prekvapí. Aj keď ste si povedali, že si tento rok fakt nič nebudete kupovať.

Budeme sa možno opakovať, no stále sme toho názoru, že vyberať darček pre muža je oveľa náročnejšie, než potešiť ženu. Aj napriek tomu sme sa ale snažili vybrať originálne nápady, ktorými by si toho svojho mohla na Valentína potešiť. Môžeš sa teda inšpirovať a možno ti počas čítania tohto článku napadne aj niečo ďalšie. Kľudne sa so svojím nápadom môžeš podeliť v komentároch, aby si tak inšpirovala ďalšie baby.

Čokoládová klasika

Čokoládou nikdy nič nepokazíš. Určite ho poznáš dosť dobre natoľko, aby si vedela, čo mu chutí a naopak, čím mu radosť rozhodne neurobíš. Ak chceš ale siahnuť po niečom originálnejšom, na slovenskom trhu nájdeš viacero výrobcov, ktorí ponúkajú čokolády v tvare autíčok, pivových fliaš či iných vecí, ktoré chlapi milujú.

zdroj: facebook.com/Chocolissimo Slovenská republika

Masáž

Môžeš ho na masáž aj objednať, no určite oveľa viac ocení, ak mu takú kvalitnú masáž urobíš ty. Zaobstaraj si nejaké voňavé masážne olejčeky, zapáľ sviečky a keď bude nahý a vymasírovaný, môžeš to využiť aj inak. 😉

Originálne spodné prádlo

Určite si si všimla, že klasické jednofarebné ponožky pomaly nahrádzajú veselé, viacfarebné, ba dokonca aj také, kde je každá ponožka iná. Môžeš mu venovať taký veselý set ponožiek a boxeriek a ak chceš, môžeš také isté kúpiť aj sebe a bude vám to spolu pekne ladiť.

Hra na PC/PS/Xbox

Vieš, čím ho potešíš? Ak sa rád hráva na počítači či inej hernej konzole, nejakú novú hru by určite ocenil. A ani si nevieš predstaviť, ako ho poteší, keď mu ty sama dáš takto povolenie na to, aby trávil čas aj bez teba a bez toho, aby si frflala, že sa ti zase nevenuje. 🙂

Spoločenská hra

Tu nemáme na mysli klasickú spoločenskú hru akou sú Activity či Dostihy. V obchodoch či na internete nájdeš aj rôzne hry pre dospelých a pre páry, v ktorých pôjde trošku o iné aktivity. 🙂 Takéto spestrenie v spálni ale určite ocení nielen on, na svoje si prídeš zaiste aj ty sama.

Sada vína/piva

Ak si chcete dať večer za pohárik, kúp mu niečo, čo mu naozaj chutí. A skús mu dať aj nejaké špeciálny druhy vína či piva, ktoré bývajú v pekných darčekových baleniach. Ochutnala si už napríklad čerešňové či jahodové víno? Ak nie, urobte si romantický večer pri vínku.

Hrnčeky pre páry

Možno trochu klišé, ale vychutnávať si rannú kávu zo spoločne ladiacich hrnčekov má predsa len akési čaro. Stačí si len vybrať zo širokej ponuky, ktorú nájdeš v obchodoch.

Wellness

Určite vám obom dobre padne na chvíľu vypadnúť a užiť si trochu wellness a kúpanie v teplom bazéne. K tomu pripojte romantickú večeru a noc v hotelovej izbe, na ktorú určite budete ešte dlho spomínať.

Pivné kúpele

Ak má rád pivo, venuj mu poukážku do pivných kúpeľov. Okrem toho, že sa okúpe vo vani plnej piva, si ho môže dopriať aj plnými dúškami. Vedela si, že pivo má veľmi dobré účinky na pokožku?

Erotické hračky

Valentín sa spája nielen s romantikou, ale aj s tým, že by ste si tento večer mali poriadne obaja užiť. A možno ho potešíš takou malou hračkou. Veď také chlpaté putá nemusia byť zlé, či? 🙂

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.