originálne darčeky na Valentína

Máme tu koniec januára a so začiatkom februára k nám prichádza aj sviatok zamilovaných. Pomaly by si sa mala zamýšľať nad tým, čo daruješ svojmu drahému. Vnukneme ti zopár nápadov na originálne darčeky, vďaka ktorým sa do teba zamiluje druhýkrát.

Zabudni na klišé medvedíkov s nápisom I love you. Hoci sú rozkošní, tvoj partner stojí za viac. Ani nepremýšľaj nad bomboniérami v tvare srdca. Buď výnimočná a porozmýšľaj nad niečím, čo ešte nikdy nedostal. A ak si už nevieš rady, trochu ti s tým pomôžeme.

originálne darčeky na Valentína
zdroj: Unsplash/Michael McAuliffe

Spomienky sú originálne darčeky

Instagram je v súčasnosti plný reklám, čo ti možno už lezie na nervy. Pozeráš si stories a pomedzi ne ti každú chvíľu vybehne akási sponzorovaná reklama. Na niečo to však je dobré. Občas sa ti tam totiž objavia aj užitočné nápady na darčeky pre blízkych.

Firmy tam napríklad ponúkajú svoj tovar a pred každým takýmto „sviatkom“, kedy obdarúvaš iných ľudí, pripravujú rôzne akcie. Pred Vianocami ti tiež možno vyskakovali super nápady na originálne darčeky pre partnera.

Napríklad kalendáre s fotkami, jednoduché fotky zaliate v skle či vankúše, na ktoré môžeš dať nažehliť vašu spoločnú fotku. Alebo knižku, v ktorej mu vysvetlíš niekoľko dôvodov, prečo ho miluješ. Skús mu napríklad vyrobiť aj kupóny na masáž, škrabkanie či varenie.

originálne darčeky na Valentína
zdroj: Pexels/Анна Хазова

Zlým nápadom nie je ani darčeková poukážka pre dvoch niekam do wellnessu. Alebo na romantický víkend niekde vo Vysokých Tatrách či letenky na dovolenku k moru.

Zábavné darčeky

Existujú aj darčeky, ktoré vás ako pár zabavia. Napríklad 100 nápadov, kam ísť na rande.

Ide o veľký plagát, na ktorom sú vypísané nápady na spoločne strávený čas a pokiaľ niečo z toho urobíte, na plagáte si zotriete štvorček pod popisom. Tak si akoby odškrtnete ďalší skvelý nápad na spoločne strávené chvíle. Tento plagát si môžete zavesiť napríklad aj na stenu a pôjde o peknú dekoráciu.

Alebo mu skús kúpiť zábavné karty, vďaka ktorým sa toho o sebe dozviete ešte viac.

originálne darčeky na Valentína
zdroj: Pexels/Criativithy

Maškrty ako originálne darčeky

Ako sme už spomínali, na bomboniéry radšej zabudni. Alebo jednu môžeš kúpiť ako taký doplnok. Obidvaja si na nej určite veľmi dobre pochutnáte.

V tomto prípade ale myslíme skôr obrovské chutné donuty, prípadne tortu v tvare srdca. Ak miluje pizzu, objednaj mu ju v tvare srdca. Dokonca existujú aj makrónky, ktoré vyzerajú ako umelecké diela a je ich škoda aj zjesť. Alebo ukáž svoju šikovnosť a upeč mu nejaký cheesecake či pizzu v tvare srdca ty. Takéto darčeky sa cenia ešte viac ako kupované.

originálne darčeky na Valentína
zdroj: Unsplash/Amy Shamblen

Niečo do postele

Hoci je e*otická spodná bielizeň taktiež už klišé, no tá z módy nikdy nevyjde. Je totiž naozaj vzrušujúca a muži ju milujú. Nikdy jej nepovedia nie. Najmä, keď si kúpiš takú, ktorá sa dá zjesť. Prípadne si môžete okoreniť svoj vzťah v posteli, keď sa pripútate. Alebo budete zo seba zlizovať maškrty. 

Okrem toho existujú aj hracie kocky s intímnymi polohami. Môžete si ich hádzať a riadiť sa nimi. Vôbec to nie je drahý darček, no určite ho poteší ešte viac ako drahá, no pekná spodná bielizeň.

Ak si ale chlap a hľadáš originálne darčeky pre svoju partnerku a nepomohla ti žiadna z týchto rád, pred rokom sme napísali článok ako ušitý pre teba.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating