Šťastná vo vzťahu

Každá z nás má dve možnosti výberu. Buď vo vzťahu ostane alebo z neho odíde. Bodka. Neexistuje nič medzi, no bohužiaľ, veľa mužov to nerešpektuje. Hrajú sa na to, že nevedia, čo od vzťahu alebo od teba chcú a potrebujú čas, aby si to premysleli. Takto ale nebudeš vo vzťahu šťastná.

Svojou nerozhodnosťou neubližujú len sebe, ale predovšetkým tebe. Nie si predsa žiadna hračka, o ktorej by sa mali rozhodovať a skúmať, či ju chcú alebo ju radšej odhodia. Vzťah by mal byť o tom, že vieš, či s daným človekom chceš ostať. 

Nikdy by si preto nemala ostávať po boku takéhoto muža. Ak sa nevie rozhodnúť, či chce s tebou ostať, mala by si vedieť, že takéto problémy s rozhodovaním ho budú sprevádzať počas celého života. Dokonca aj pri úplných maličkostiach. Kvôli tomu sa môžete hádať, pretože on bude mať problém urobiť aj akýkoľvek kompromis. Stále bude totiž rozmýšľať nad tým, čo je správne a čo nie.

S takýmto mužom nebudeš vo vzťahu šťastná

Rozvod nie je hanba
zdroj: Unsplash/zelle duda

Pevne veríme, že si silná žena, ktorá si je vedomá svojej hodnoty. Z toho dôvodu nevidíme dôvod, aby si ostávala vo vzťahu, v ktorom nemáš absolútne žiadnu istotu. Čím skôr od neho odídeš, tým rýchlejšie sa z rozchodu dostaneš. Predstav si, že by si sa na neho namotala až príliš, no on by si zo dňa na deň zmyslel, že s tebou nechce ostať. Vieš si takúto situáciu vôbec predstaviť?

Ak ťa nejaký chlap takýmto spôsobom naťahuje, je možné, že takto naťahuje aj iné ženy. Daj si preto na takéto nerozhodné správanie pozor a radšej daj od neho ruky preč.

Mimo toho si dávaj pozor na tieto 3 typy mužov. Tí ťa dokážu psychicky zničiť. Buď preto opatrná, komu venuješ svoje srdce. Síce sa ti to na prvý pohľad možno nezdá, ale aj mamičkini miláčikovia tam patria, vieš prečo? Prečítaj si tiež tento článok.

Ako si už určite aj sama zistila, nie je až také ťažké nájsť si chlapa, ktorý by sa ti páčil. To pravé orechové je udržať si dlhodobý vzťah, ktorý aj po určitej dobe má stále rovnakú iskru. Zadarmo to však nezískaš, chce to vytrvalosť, lásku a porozumenie od oboch. V našom nedávnom článku nájdeš 4 veci, ktoré získaš len s dlhodobým partnerom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating