Typy mužov, ktorí ťa vo vzťahu psychicky zničia

Sú rôzne typy mužov. Takí, ktorí ti do života prinesú šťastie, ale aj takí, ktorí by ho síce priniesť mali, no vo výsledku je to s nimi len jedno veľké trápenie. Keď sa zamiluješ a si vo vzťahu, túžiš prežiť presne to, čo si videla vo filmoch. V tých romantických, nie v tých drámach a komédiách, pri ktorých ti hlava neberie, aké rôzne podoby môže mať vzťah.

Keď sa zaľúbiš, máš na očiach ružové okuliare a nikto ťa nepresvedčí o tom, že ten vzťah nedopadne dobre. No keď uvidíš prvé náznaky, mala by si sa mať na pozore.

Takéto typy mužov ťa psychicky zničia

Pán manipulátor

On presne vie, čo robí, a preto je ťažké odhaliť jeho pohnútky. Spraví všetko bezchybne tak, aby si sa do neho beznádejne zamilovala. Bude sa správať ako dokonalý gentleman, bude vedieť, čo ti povedať, ako ťa očariť. A keď už budeš celá jeho, potom nastane peklo.

Takýto muž ťa chce mať pod kontrolou – kde si, s kým si, čo robíš, ako sa obliekaš, … bude chcieť meniť tvoju osobnosť a vyžadovať si, aby boli veci presne tak, ako si to sám želá. Inak bude zle. Tieto sklony často vedú aj k psychickému či fyzickému týraniu.

Chorobný žiarlivec

Žiarlivosť a láska k sebe patria, no dobre vieš, že všetko má svoje hranice. To, že si vo vzťahu, ešte neznamená, že máš stratiť svoju osobnú slobodu a čas len pre seba.

Muž, ktorý ťa chce mať stále pod dohľadom, len aby si sa náhodou nepozdravila s niekým iným, muž, ktorý sa hrá na chúďatko, len aby si nešla niekam bez neho, to zrejme nemá v tomto smere upratané. A ak sa k tomu pridajú nezmyselné obvinenia, či dokonca prenasledovanie, len ťažko potom rozdýchaš to, aké peklo pri ňom zažiješ.

Mamičkin miláčik

Typy mužov, ktorí sú vo svojej podstate dobrými. No až tak, že si nevedia povedať svoje a nechajú do vášho vzťahu zasahovať svoju mamu. A toto ich nestranné správanie ti pekne polezie na nervy. Ak si nevie tvoj chlap „buchnúť po stole“, potom si radšej zvykni na to, že jeho mama bude u neho na prvom mieste a ty budeš žiť pod neustálym dohľadom, kritikou a hádky budú na bežnom programe.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating