Celebrity
Instagram/amywinehouse/sandra.bullock.official

Svet celebrít sa spája so slávou a prepychovým životom, avšak veci, ktoré sa skrývajú v ich súkromí, pozná len málokto. Ako uvádza portál Thoughtcatalog a DailyMail, tieto celebrity zažívali hrozné chvíle vo vzťahoch, pretože chodili s manipulátormi. 

Toto sú celebrity, ktoré zažívali toxické vzťahy a prežili si ťažké chvíle. Niektoré sa z toho dostali, no iné žiaľ nie.

Selena Gomez

Kto by nepoznal slávny vzťah Seleny a Justina Biebera? Ako uvádza portál Thoughtcatalog, Selena si počas vzťahu s Justinom prešla naozaj zlými chvíľami. Justin ju mal podvádzať a emocionálne zneužívať. Napokon sa rozhodol, že si vezme Hailey Baldwin, k čomu sa Selena vyjadrila tak, že podľa nej manželstvo nevyrieši jeho problémy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Selena Gomez (@selenagomez)

Britney Spears

Britney je americká speváčka, ktorá už veľmi nespieva, avšak môžeš ju aktuálne vidieť na jej Instagrame, kde pravidelne pridáva tanečné videá. Len pred pár mesiacmi sme ťa informovali, že si speváčka prechádzala ťažkými psychickými problémami, ktoré jej spôsoboval aj jej otec. Podľa portálu Thoughtcatalog ju psychicky zničil práve jej bývalý manžel Kevin Federline, ktorý pravidelne chodil na párty, podvádzal ju a klamal.

Amy Winehouse

Medzi ženy, ktoré chodili s narcistickým a toxickým partnerom, patrila aj Amy Winehouse. Amy bola neuveriteľne talentovaná, no neskôr ako sa vydala za herca menom Blake Fielder-Civil, sa jej život začal rúcať. Do vzťahu prišli omamné látky a jediné, čo zliepalo ich lásku, bol heroín. Po rozvode sa chcela dať opäť dokopy, avšak neúspešne. Zomrela na otravu alkoholom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Amy Winehouse (@amywinehouse)

Sandra Bullock

Ani americká herečka Sandra Bullock to v minulosti nemala ľahké, jej bývalý manžel jej bol totiž neverný. Ako uvádza portál Thoughtcatalog, jej bývalý manžel Jesse James pravdepodobne závidel úspechy Sandry, a tak sa rozhodol, že bude pestovať svoje ego neverou. V tom čase sa k tomu, že bol neverný, vyjadrilo aj 5 ďalších žien. Z tohto teda môžem usúdiť, že jeho správanie bolo narcistické.

Príbehy celebrít poukazujú na to, že za peniaze sa nedá kúpiť láska a nie všetko, čo vidíme na sociálnych sieťach, musí byť pravda. Toxickým vzťahom si prechádza mnoho žien a ak chceš zistiť, či máš doma manipulátora, klikni na náš článok SEM.

Zdroj: Thoughtcatalog, Instagram/britneyspears, DailyMail

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News