Slávni muži, ktorí podstúpili estetické úpravy
Instagram/officialslystallone/zacefron

Estetické úpravy sú už bežnou súčasťou života žien aj mužov. Avšak nie vždy to s nimi dopadne podľa predstáv. Zatiaľ, čo niekedy je úprava prirodzená, až takmer neviditeľná, inokedy je zmena natoľko výrazná, že človek sa sám na seba prestane podobať.

Mnohé ženy a rovnako aj niektorí muži prijímajú skutočnosť starnutia len veľmi ťažko. Na niekoľko z nich upozornil aj portál Stars Insider a denník The Sun a vybrali sme tých najznámejších.

8 slávnych mužov, ktorí podstúpili estetické úpravy

Tom Cruise

Celosvetovo známy americký herec a lámač ženských sŕdc si dal upraviť zuby hneď v úvode svojej kariéry. Jeden predný zub mal totižto výrazne vykrivený. Podľa The Sun bol však údajne v roku 2021 spozorovaný na basketbalovom zápase s výrazným opuchom tváre, čo by mohlo byť spôsobené napríklad tvárovými výplňami.

Simon Cowell

Simon Cowell je v našich končinách známy predovšetkým ako najprísnejší porotca zo speváckej súťaže The X Factor. Podľa Stars Insider rozpráva otvorene o používaní botoxu od roku 2015. Avšak v roku 2018 mal podstúpiť niťový lifting.

Zac Efron

Hviezda Disney filmov High School Musical v roku 2021 šokoval fanúšikov výraznou zmenou tváre. Zrazu sa na seba vôbec nepovedal. The Sun však uvádza, že jeho blízky priateľ akýkoľvek zákrok poprel. Avšak rozdiel v jeho tvári je do očí bijúci, preto až čas ukáže, aká je pravda.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Just Jared Jr. (@justjaredjr)

Michael Jackson

Kráľ popu, Michael Jackson, bol známy nielen pre svoju neprekonateľnú hudobnú tvorbu, ale aj pre svoj vzhľad. Je verejne známe, že roky sa snažil o to, aby jeho farba pleti bola celkom iná. Za svoj život podstúpil mnohé estetické úpravy, vrátane niekoľkých plastík nosa, výplní brady či zväčšenia pier.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News