Kris Jenner ostala v slzách, keď si pozrela starší diel Keeping Up With The Kardashians, kde sa Kourtney a Kim brutálne pohádali a fyzicky napadli. V najnovšej epizóde sa najstaršia sestra z Kardashianiek priznala, že sa cíti byť napádaná a odstrčená vlastnými sestrami.

Kourtney Kardashian bola už neraz škaredo ohováraná svojimi sestrami. Za jeden z najhorších momentov môžeme označiť, keď sa Kourtney a Kim pohádali kvôli rodinnému foteniu, na ktorom sa Kourtney nechcela zúčastniť a Kim jej povedala niečo, čo sa hovoriť naozaj nemá.

“She is the least exciting thing to look at, so she can be out” v preklade a v zmysle, že je Kourtney “tá najnezaujímavejšia a nestojí ani za pozretie, takže nemusí byť na fotení”.

V najnovšej epizóde sa Kris rozhodla podržať Kourtney a byť jej oporou. Po zhliadnutí staršieho dielu KUWTK, kde sa udiala bitka medzi Kourtney a Kim, sa Kris rozhodla zavolať Kourtney a poskytnúť jej plnú podporu. V tom sa dozvedela niečo, čo ju dojalo k slzám. Kourtney sa vyjadrila, že sa cíti byť napádaná a odstrkovaná svojou rodinou. “Teraz som už v poriadku, len je to také, akoby ma všetci dva roky zavrhovali” priznala Kourtney do telefónu.

Kim sa dokonca v spomínanej epizóde, kde sa udiala bitka medzi ňou a Kourtney vyjadrila, že jediná Kourtney takmer vôbec nepracuje a ak áno, tak nie tak tvrdo, ako ostatné sestry.

Kourtney tento rok skončila svoje účinkovanie v reality show Keeping Up With The Kardashians a uviedla, že má pocit, akoby v Kardashianskej bubline nebol priestor na to, aby bola obyčajným človekom.

Zdroje: mirror.co.uk, mirror.co.uk, vogue.com.au

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.