instagram/sajfa/emmadrobna/jasminaalagic

Niektoré páry sú ukážkou toho, ako by si svoj vzťah predstaviť nevedela, a iné zase dôkazom toho, že láska stojí na rôznych pilieroch. Aj od mnohých slovenských známych párov sa dá veľa naučiť o tom, na čom vo vzťahu záleží. Poď sa pozrieť, čo ťa môže ich láska, okrem iného, naučiť!

Emma Drobná a Filip Šebo

Aj keď sme spomenuli spojenie „na čom vo vzťahu záleží“, prvý pár však dokazuje, že je vec, na ktorej, naopak, nezáleží. A to na veku! Filip a Emma majú medzi sebou síce 10 ročný rozdiel, no to nehrá v láske rolu. Keď si dvaja ľudia rozumejú a sú nastavení na tej istej vlne, je to krásne!

Patrik Rytmus Vrbovský a Jasmina Alagič Vrbovská

Môžeš mať všetky peniaze a slávu sveta, no Jasmina a Patrik aj tak dobre vedia, že rodina je najviac. A svojimi príspevkami to denne pripomínajú aj svojim fanúšikom. Smiech, optimizmus, čistá láska k životu a synčekovi Sanelovi, to je to, čo vysielajú do sveta.

Viktor Vincze a Adela Vinczeová

Adela a Viktor sú dôkazom hneď niekoľkých vecí, na ktorých vo vzťahu záleží viac, ako na romantických gestách. Aj medzi nimi je síce vekový rozdiel, no dávajú najavo, že hodnoty sú to, čo ľudí spája. Pohľad na svet, názory na bežné i dôležité životné situácie, i rešpekt, ktorý si ako uvedomelí ľudia prejavujú, sú dnes naozaj vzácnosťou.

Matej Sajfa Cifra a Veronika Cifrová Ostrihoňová

Dvaja obľúbení moderátori a influenceri sú dôkazom toho, že kariéra sa dá budovať aj popri vážnom vzťahu bez toho, aby musel ostať jeden z dvojice v úzadí. Úspech je vďaka podpore milovanej osobe väčší. Veronika a Matej majú spoločné hodnoty, záujmy a spolu sa posúvajú vpred. A všetko sa to dá aj pri malej dcérke!

Simona Salátová a Teodor First

Dvaja komici, ktorí našli lásku možno tam, kde to nečakali. A sú dôkazom toho, že smiech jednoducho spája. Keď prídu ťažšie chvíle, s úsmevom na perách a vzájomnou podporou sa predsa kráča životom ľahšie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating