Niektoré celebrity tvrdia, že majú osobnú skúsenosť s mimozemšťanmi. Prečítaj si zážitky napríklad Jennifer LawrenceDemi Lovato!

MICK JAGGER

Predstaviteľ z Rolling Stones, Mick Jagger tvrdí, že videl UFO. Stalo sa tak už niekoľko rokov dozadu, konkrétne v roku 1968. So svojou vtedajšou priateľkou Mariane Faithful sa vybral kempovať do Glastonbury, keď v tom zbadal zvláštny lietajúci objekt. Justin Tully napísal dokonca o zážitku hudobníka aj knihu. Volá sa Mick Jagger UFO, 1968.

JOHN LENNON

John Lennon má podobný zážitok. Keď sa prechádzal v roku 1975 v New Yorku, zbadal niečo, čo popísal slovami: „Nebola to ani helikoptéra, ani balón. Malo to žiarovky, ktoré stále preblikávali“. Incident sa stal presne 23.augusta 1974 o 9.hodine ráno. Video, v ktorom sa vyjadroval k tomuto zážitku si môžeš pozrieť tu.

RUSSELL CROWE

V roku 2011 pridal herec Russell Crowe video na youtube, ktoré má zobrazovať UFO. To akurát letelo okolo jeho pracovne v jeho dome v Sydney.

VICTORIA BECKHAM

Victoria Beckham sa taktiež domnieva, že videla mimozemský lietajúci objekt. Keď bola vo svojom dome v Beverly Hills v roku 2011, pri jej dome vraj preletela mysteriózna vec, ktorá mala guľatý neidentifikovateľný tvar. Neskôr sa ona, aj ľudia, ktorí túto udalosť riešili domnievali, že to bola len helikoptéra, keďže v tom období bol ich dom zaplavený paparazzi.

POST MALONE

Post Malone rozprával o svojom zážitku v niekoľko hodinovom interview v show The Joe Rogan Experience v júli 2020. Stretnutie s UFO zažil v New Yorku, Utahu a Californii. Známy spevák sa čudoval, že o tomto incidente nikde nepísali. „Ako je možné, že to nikto iný nevidel? Chvalabohu som tam vtedy bol s ďalšími štyrmi ľuďmi a tí to videli tiež“ vyjadril sa.

JENNIFER LAWRENCE

Jennifer Lawrence sa otvorila o svojom strachu z mimozemšťanov v show The Late Show with Stephen Colbert v roku 2015. „Ako je to v histórii, nájdeme jeden druhého a zabijeme jeden druhého. Nemyslím si, že keď prídu mimozemšťania, budú priateľskí a budú chcieť s nami vychádzať. Možno nás budú chcieť zničiť. Videli ste film Toma Cruisa? Niekedy sa pozriem na oblohu a hovorím si, och, panebože“.

DEMI LOVATO

Demi Lovato potvrdila v roku 2014, že stopercentne verí na mimozemšťanov. V interview so Sethom Mayersom povedala, že si myslí, že okrem iného by mohli byť aj morské panny naozajstné. Vraj sú to mimozemské bytosti, ktoré žijú tu s nami. „I believe that there could possibly be mermaids, which is actually an alien species that lives in parts of the Indian Ocean, which we have never explored before“ povedala Demi.

Najnovší zážitok Demi sa stal len pred pár dňami. Dňa 17.októbra zdieľala na svoj instagram video, kde vraj dokazuje existenciu mimozemšťanov.

Zdroje: telegraph.co.uk, usmagazine.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.