Dovoľte mi, aby som sa vyjadrila o blogeroch a ich postavení v dnešnej spoločnosti. Určite budú so mnou súhlasiť tí, ktorí to majú podobne. Častokrát, keď sa povie slovo bloger, alebo niečo s podobným významom, ľudia sa iba pousmejú a neberú vás vážne. Nevidia tú realitu, v ktorej títo ľudia žijú.

View this post on Instagram

Novoročné predsavzatia si nedávam, pretože v nich nevidím zmysel. Skôr mám dlhodobé ciele, ktoré sa snažím priebežne plniť. Z minulého roka mi ich zostalo hneď niekoľko, jedným z nich je VEEEĽA CESTOVAŤ. 😍 Zatiaľ sa nám to s Dominikom darí, keďže za uplynulé týždne sme stihli navštíviť Poľsko a krásnu maďarskú Budapešť, ktorá mi dodala množstvo energie. 😌 Preto už teraz premýšľam nad tým, akú ďalšiu zahraničnú destináciu navštívime najbližšie vo februári. 🤔 Mám v hlave hneď niekoľko vysnívaných miest, no definitívne sa rozhodneme podľa leteniek. 🙈 Kam sa chystáte vy počas najbližších dní, týždňov a mesiacov? 😘 #LapkINNbudapest #KioskBudapest #DnesCestujem

A post shared by LINDA BABUŠÍK ADAMČÍKOVÁ (@lapkinn) on

Kto povedal, že práca blogera nie je plnohodnotná práca? Kto o tom rozhoduje? Rada by som povedala svoj názor na túto tému z môjho pohľadu. Znie to veľmi jednoducho písať a fotiť. Veď, čo môže byť na tom ťažké. To by dokázal každý, ako často počujem. A moja odpoveď znie vyskúšajte to. Pretože je jednoduché kritizovať spoza monitoru počítača a do očí nepovedať ani slovo. Nikto nemá právo rozhodovať o činnosti druhého človeka. Lekár, právnik, učiteľ, predavačka…To sú tie bežné povolania. A potom tu existujú tie, v ktorých sa pohybuje menej ľudí a ich drinu nikto nevidí. Iba ten koncový, finálny výsledok.

Každý nedokáže písať. Nedokáže sa dostatočne vyjadriť na danú tému, nájsť vhodné zdroje a publikovať to. Tak som uvažovala nad tým, prečo každý nepíše blog? Veď vám to zaberie maximálne päť minút. Často sa snažia títo ľudia iba predať svoje osobné skúsenosti a postrehy. Prípadne poradiť. Mnoho ľudí je v tomto smere úspešných, pretože sa rozhodli písať napríklad o témach, ktoré nie každý dokáže vysloviť nahlas. Každé povolanie je ťažké ak ho chcete robiť poriadne. Ale nemôže byť na svete milión lekárov alebo milión právnikov. Nie každý má na to talent. Ale každý má možnosť ísť tou cestou, ktorú si on sám vyberie. A je iba na ňom, či zvládne nátlak spoločnosti. Za seba dokážem tvrdiť, že som sa naučila znášať každú situáciu a bojovať s ňou. A neľutujem ani jedného momentu, ktorý som zažila. Pretože všetky okolnosti, či už dobré alebo zlé, ma posúvajú dopredu.

Som si istá, že aj keď sa nevieme pochopiť, snažme sa aspoň rešpektovať ako rozumní ľudia. Každý si musí nájsť svoj vlastný spôsob, ako byť šťastný. Ľudia zvyčajne rania, keď sa pokúšajú uzdraviť seba. Šťastie sa skladá z mnohých čiastočiek, tak nehľadajme stále tú chýbajúcu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.