Blíži sa koniec

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Na svete existuje niekoľko znakov, ktoré poukazujú na to, že vo vzťahu niečo nie je v poriadku. Blíži sa koniec? Túto otázku si pokladá väčšina ľudí, ktorí vo vzťahu nie sú šťastní alebo ich niečo nenapĺňa.

Ak sa nachádzaš v situácii, kde si nešťastná alebo sa cítiš prázdna, zrejme sa tvoj vzťah s partnerom rozpadá. Týchto 5 vecí, ti dokáže, že ho už nemiluješ.

Nezaujíma ťa, čo robí

Zvedavosť jednoducho patrí do vzťahu. Ak ti však už nezáleží na tom, kde je a čo robí, zrejme ti je ukradnutý. Pravdepodobne ho už nemiluješ a blíži sa koniec vášho vzťahu.

Všetko ťa rozčuľuje

Nezáleží na tom, čo urobí, jednoducho ťa rozčúli úplne všetko. Muž, ktorý ťa pravidelne vytáča alebo ti neustále brnká na nervy, nie je najhorší chlap na svete, problém je v tom, že ti vadí.

Muž zvyšuje hlas na ženu
zdroj: Pexels/MART PRODUCTION

To, že ti prekáža frajerova prítomnosť, nie je jeho chyba, ale tvoja. Vo vzťahu teda dochádza k syndrómu vyhorenia. Zažívaš vyhorenie aj ty? Otestuj sa v našom kvíze.

Nechceš s ním nikam chodiť

Tráviť čas s partnerom patrí medzi samozrejmú súčasť vzťahu. Ak s ním nechceš tráviť spoločné chvíle, znamená to, že tvoje city vyprchali. Každá milujúca žena totižto zbožňuje to, keď môže ísť na rande so svojim partnerom. Pokiaľ si stratila záujem byť s ním či kamkoľvek ísť, nemiluješ ho.

Nechceš sa s ním bozkávať

Ak sa ti partner začína zhnusovať, značí to problém. Ak s ním nechceš spávať alebo sa bozkávať, nemiluješ ho. Intímne chvíle patria medzi dôležitú súčasť vzťahu. Pokiaľ sa ti tieto chvíle sprotivia, niečo je zle.

Najbizarnejšie zlozvyky
zdroj: Pexels/cottonbro

Hádky na dennodennom poriadku

V každom vzťahu sú hádky. V niektorých intenzívnejšie v iných menej. Ak sa však s priateľom začnete hádať každý deň, nie je to dobré znamenie. Pravidelne hádky naznačujú len to, že vaša láska sa vytráca a vaše názory sa nestotožňujú.

V prvom rade je dôležité zamyslieť sa nad tým, či sa dá vzťah ešte zachrániť, a ako veľmi je to s vami stratené. Komunikácia je kľúčová, avšak niektoré veci sa žiaľ vyriešiť nedajú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating