Unsplash/Joanna Nix

Podľa predpovede anjelov bude tvoj týždeň od 29.6. do 5.7. 2020 vyzerať presne takto! Koniec jedného mesiaca a prechod do druhého – na to dá pozor anjel Verchiel. Pod jeho krídlami sa rozbehnete do ďalšieho krásneho týždňa. Čo vás v ňom čaká?

Najmä uvedomenie si, že niektoré veci už jednoducho nejdú opraviť. Napriek tomu, že sa budete nádejať a urobíte všetko pre to, aby to vyšlo, nemusí to mať práve takýto krásny koniec.

Vo veciach i javoch je občas veľa premenných, ktoré nedokážete ovplyvniť. Ak to nefunguje v práci, možno je čas na zmenu. Ak trváte na niečom, čo opakovane zlyháva a nefunguje, možno by ste to konečne mali prijať. Nejdete tzv. hlavou proti múru?

Venujte tento týždeň pozornosť svojmu zdraviu predovšetkým v oblasti nervovej sústavy. Ako počúvate svoje telo? Nie ste zacyklení v tom istom začarovanom kruhu? Nedostatok harmónie vo vašom živote tentoraz môže vyústiť v problémy s nervami. A ako to už so zdravotnými problémami býva, vyúsťujú do ďalších.

Mocný anjel Verchiel vás nabáda k uvoľneniu a relaxu – nemýľte si to však so zaháľaním. Lenivosť a pasivita takisto totiž neprospieva.

V láske sa tento týždeň budú dávať šance – možno pre vás, možno pre vášho partnera, možno pre nových priateľov. Zoznamujte sa, zaujímajte sa o ľudí, o spoločnosť. Potrebujeme sa navzájom, sme spoločenské tvory.

Ak sa bojíte odmietnutia, choďte na to pomalšie. Nedištancujte sa však od nových ľudí, možno je medzi nimi niekto, s kým vytvoríte krásne priateľstvo.

Ak vás zaujíma, ako to pôjde s krivkou financií – máme dobré správy. Čaká vás opätovné zlepšenie – pomoc anjelov, správnych ľudí a sem-tam i šťastných náhod – to všetko vyústi vo finančné zlepšenie.

Mantra

,,Zavriem oči, pokojne dýcham a venujem sa aj krásnym myšlienkam. Hľadám pokoj.“

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating