Podľa predpovede anjelov bude tvoj týždeň od 22.6. do 28.6. 2020 vyzerať presne takto! 

Vplyv anjela Muriela prinesie ovocie. Tento týždeň vám v mysli budú poletovať otázky a myšlienky o tom, aké máte poslanie v tomto živote. Neodháňajte tieto myšlienky. Sú dôležité. Premýšľajte nad tým, aké sú vaše silné a slabé stránky, na čom môžete stavať a čo naopak musíte zlepšiť. Mať životné poslanie a napĺňať ho – to nejde dosiahnuť len tak.

V oblasti zdravia platí pre tieto dni menšia výstraha. Hrozia problémy v oblasti nôh. Nezabúdajte na kvalitnú obuv, choďte na masáž, vyložte si nohy. Ľahký strečing je takisto výborný spôsob, ako sa udržať v kondícii. Ak radi a často športujete, dajte si pozor na to, aby ste nohy nepresilili.

Ak ste zvedaví na lásku, ďalšie riadky sú práve pre vás. Je možné, že potenciálny partner vás prekvapí tým, že nebude opätovať vaše city. Aj v už existujúcich vzťahov pocítite viac napätia. V oboch prípadoch sa snažte o úprimnú a otvorenú komunikáciu, ktorá mnohé vysvetlí a objasní.

Nezabúdajte, že každý má právo na slobodné rozhodnutia. Aj keď budete smutní, prijmite túto situáciu s pokojom a neuzatvorte sa do seba. Dbajte na to, aby ste vo vzťahoch komunikovali láskavo, empaticky a s porozumením. Len tak môžete postúpiť ďalej.

V pracovnej sfére sa pripravte na menšie turbulencie. Nech vás nezaskočia zlé správny, konflikty s kolegami, alebo aj nedostatok financií. Nespúšťajte vo svojej hlave negatívne procesy, radšej si povedzte, že to zvládnete.

Postavte sa ku každej negatívnej situácii s tým, že si budete všímať všetky aspekty, nielen tie negatívne. Aj keď vás to občas tiahne k hnevu, aj v prípade, že sa veci vyvíjajú nespravodlivo, udržte si chladnú hlavu. Všetko sa postupne vyrieši, aj k šetreniu sa postavte zodpovedne, neskôr zaň budete radi.

Mantra
,,S chladnou hlavou držím v rukách opraty ja, nie moje emócie.“

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.