Stres podľa znamenia zverokruhu

Hľadáš zaručený spôsob, ako zvládať stres? Taký asi ani neexistuje. Jednotlivé znamenia zverokruhu sa v stresových situáciách správajú inak a odlišným spôsobom sa s nimi aj vysporiadajú. Chceš vedieť, ako je na tom to tvoje?

Ako sa správajú konkrétne znamenia, keď sa ocitnú v strese? Vďaka týmto znakom budeš môcť zistiť, keď niekto z tvojich známych bude v takejto situácii a nebudeš si vedieť vysvetliť ich správanie.

Baran

Baran je známy pre svoju energickú a dynamickú povahu. Stres ho často posilňuje a robí ešte odhodlanejším a odvážnejším. Avšak, ak je toho stresu príliš veľa, môže konať príliš impulzívne a rozhodovať sa bez premyslenia.

Býk

Býk má tendenciu zostať v pokoji a hľadať spôsob, ako sa vykrútiť z nepríjemných situácií. Avšak, keď sa stresu nedokáže vyhnúť, stáva sa tvrdohlavým a môže trvať na svojom vlastnom spôsobe riešenia situácie. Nerobí mu problém pohádať sa s niekým.

Smutná žena v lese, trápi ju zlyhanie
zdroj: Pexels/John Rae Cayabyab

Blíženci

Blíženci sú veľmi prispôsobiví a vedia sa rýchlo podrobiť novým situáciám. Stres ich však môže premeniť na nervóznych a neistých, a môžu mať problémy s koncentráciou. Niekedy sú dokonca na nespoznanie.

Rak

Pre Raka je stres veľmi náročný a môže byť náchylný k úzkosti a obavám. Takéto stavy mu nerobia úplne dobre a môžu mať negatívny vplyv na jeho psychické zdravie. Preto by mal hľadať spôsob, ako čo najrýchlejšie zvládať stres a uvoľniť sa.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy