Dominantná žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zamilovala si sa a všetko vyzeralo sľubne a ružovo, mali ste sa naozaj radi a rozumeli ste si. Po čase však prišlo ťažké vytriezvenie a nastali prvé problémy. Rozišiel sa s tebou a ty teraz nevieš, čo so životom. On bol pre teba všetkým a nedokážeš pochopiť to, že ty pre neho nie. Ako máš teda začať žiť bez neho? 

Stále dookola si tak kladieš otázku – „čo mám teraz robiť“ a máš pocit, že tvoj život stratil zmysel.

V prvom rade si uvedom, že on nie je jediným mužom na tejto planéte a to, že chlapec, ktorý ťa nechal, nebol pre teba ten pravý. Teraz je ten čas zamerať sa na týchto šesť vecí.

Tipy, ako začať znovu žiť aj bez neho

1. Záľuby

Spomeň si na to, čo si najradšej robila pred tým, ako si ho spoznala. Svojich záľub si sa možno musela kvôli vzťahu vzdať, no ale teraz si opäť single. A práve preto by si sa mala vrátiť ku všetkým svojim záľubám. Miluješ šport, tanec, umenie alebo iba klasické kino či kávu s kamošmi? Zameraj sa teraz na tieto aktivity a venuj im väčšinu svojho času.

cvičenie
zdroj: Pexels/Los Muertos Crew

Možno si tak uvedomíš, že teraz si to opäť ty. Keď si sa kvôli frajerovi vzdala všetkých záľub, nebola si predsa sama sebou.

2. Kamaráti

Áno, aj ich viaceré z nás kvôli vzťahu zanedbávali. Teraz je presne ten čas, kedy by si mala so svojimi kamoškami tráviť čo najviac času. Pretože pravé kamarátky ti rozchod dokážu prekonať najlepšie. Ony sú tie, ktoré tu pre teba budú vždy.

Kamarátky
zdroj: Instagram/thetollyfans

3. Neprestávaj randiť

To, že ťa jeden nechal, ešte neznamená, že na teba nečaká taký, ktorý by to nikdy neurobil. Po rozchode by si nemala nadobro zatvárať svoje srdce. Nemusíš sa do ničoho vrhať čerstvo po ťažkom rozchode, ale postupom času sa k randeniu vráť.

Dávaj si však pozor na to, aby si pred svojím novým objavom neustále nehovorila o svojom ex a neporovnávala ich. Toto ho naozaj neohúri, ale skôr odradí.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating