instagram.com/quiencom

Kanadsko-americká herečka Pamela Anderson sa po 12 dňoch rozišla s novým manželom. Anderson a filmový producent Jon Peters sa tajne vzali 20. januára. Hoci spolu chodili už pred tridsiatimi rokmi, ani toto v poradí už piate manželstvo herečke nevydržalo.

Dvojica ešte nestihla ani podpísať oficiálne dokumenty. „Život je cesta a láska je proces. Majúc na pamäti túto univerzálnu pravdu, rozhodli sme sa spoločne odložiť formalizáciu nášho sobášneho listu a vložiť do procesu nádej. Ďakujeme, že rešpektujete naše súkromie,” uviedla Anderson podľa magazínu The Hollywood Reporter.

Pamela Denise Anderson je známa najmä vďaka seriálu Baywatch (1989 – 2001), známom aj pod názvom Pobrežná hliadka, v ktorom stvárnila CJ Parker.

Zahrala si tiež v seriáli V.I.P. – Agentúra Vallery Ironsovej (1998 – 2002) či v snímkach ako Scary Movie 3 (2003), Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa (2006) alebo Superhrdina (2008).

Predstavila sa aj v snímke Pobrežná hliadka (2017). V minulosti boli jej manželmi hudobníci Tommy Lee a Kid Rock. Producenta Ricka Salomona si vzala dokonca dvakrát.

Zdroj: people.com, hollywoodreporter.com, SITA

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News