Krok za krokom
Instagram/homenajesbacanes, Instagram/thedanafoster

Máme tu letné prázdniny a s nimi prišli aj obľúbené seriály, ktoré sa na našich obrazovkách objavujú pravidelne každý rok. Okrem telenovely Divoký anjel, ktorá k nám zavítala po viac ako 20. rokoch, môžeme pozerať aj mnohé ďalšie seriály. Zasmiať sa môžeš pri seriáli Dva a pol chlapa, Priateľoch či pri sitkome Krok za krokom. 

Je to niečo, čo by si mohla pozerať dookola, no aj napriek tomu ťa to vždy rozosmeje. Dve rodiny, ktoré sa nečakane spojili po tajnej svadbe rodičov. To len tak niekde neuvidíš. Ich životy teda prinášajú nielen starosti, ale aj vtipné okamihy, ktoré ťa pobavia. Ako ale vyzerajú herci z obľúbeného seriálu Krok za krokom v súčasnosti? Niektorí sa akoby ani nezmenili, no iní sa na seba vôbec nepodobajú. Veď sa na to pozri sama.

Krok za krokom
zdroj: Instagram/thedanafoster

Suzanne Somers (Carol Foster-Lambert)

Väčšina hviezd seriálu Krok za krokom sa preslávila iba vďaka tejto roli. V hereckej kariére ďalej nepokračovali alebo bola veľmi nevýrazná. A to je aj prípad matky Carol, ktorá má dnes 75 rokov. Rovnako ako Courteney Cox z Priateľov, aj Suzanne podľahla plastikám a nedopadlo to veľmi dobre, čo povieš?

Suzanne Somers
zdroj: Instagram/thedanafoster, Instagram/halifaxauthor

Patrick Duffy (Frank Lambert)

Aj na Patrickovi sa podpísal čas a hoci na jeho tvári pribudli vrásky a na hlave šedivé vlasy, veľmi sa nezmenil. V súčasnosti má 73 rokov a po Krok za krokom si ešte zahral v slávnych počinoch, ktoré ho dostali ešte vyššie na piedestál.

Patrick Duffy
zdroj: Instagram/thedanafoster, Instagram/studiolinushallsenius

Staci Keanan (Dana Foster)

Krásnej blondínke Dane krása vydržala dodnes. V seriáli sme ju (ako aj jej hereckých súrodencov) videli vyrastať a musíš uznať, že Staci rástla do krásy. Dnes už 47-ročná herečka si zahrala v mnohých ďalších seriáloch, ktoré ale určite neboli tak úspešné, ako Krok za krokom. Vidieť si ju mohla aj v komédii Zase ona!

Staci Keanan
zdroj: Instagram/thedanafoster, Instagram/theeightiesrule

Angela Watson (Karen Foster)

Aj nádhernej Karen krása ostala, hoci by si ju teraz možno už ani nespoznala. Angela má 46 rokov a vydala sa iba pred dvoma rokmi. Táto rola bola jej najväčším hereckým počinom, ktorý sa jej zatiaľ nepodarilo prekonať.

Angela Watson
zdroj: Instagram/worsteversuperfan, Instagram/encychrono25

Christopher Castile (Mark Foster)

Rozkošný bifľoš Mark dnes má 42 rokov a rola v známom seriáli nebola jeho najslávnejšou. Zahral si ešte v sérii filmov Beethoven. Musíš uznať, že odvtedy sa veľmi zmenil. Spoznala by si ho teraz?

Christopher Castile
zdroj: Instagram/padawan_cz

Brandon Call (JT Lambert)

Aj rebela JT-ho sme v seriáli videli vyrastať. Z rozkošného chlapčeka sa neskôr stal lámač ženských sŕdc a určite by si nenamietala, keby aj teba pozval niekam na rande. Dnes už ale má 45 rokov a keby okolo teba prešiel na ulici, možno by si mu nevenovala ani pozornosť, keďže sa veľmi zmenil. Čo myslíš?

Brandon Call
zdroj: Instagram/andrew_quinney, Instagram/mullet_blaster, Instagram/markiecarolvickifan84

Christine Lakin (Al Lambert)

Zdá sa, že rodina Lambertovcov zo seriálu sa naozaj veľmi zmenila. Určite by si teraz nespoznala ani Al. V sitkome bola taktiež najprv rozkošným dievčatkom, z ktorého neskôr vyrástla krásna labuť. Bola to žena do koča i do voza a hravo si so všetkými poradila. Dnes má 43 rokov a neuveriteľne sa zmenila. Už sa vôbec nepodobá na to seriálové dievčatko.

Christine Lakin
zdroj: Instagram/starsofthenandnow, Instagram/skipper.jansky92, Instagram/yolakin

Josh Byrne (Brendan Lambert)

A aj Brendan bol rozkošným malým chlapčekom. V seriáli sme ho ale veľmi často nevideli, no keď sa objavil na scéne, stálo to za to. S ním prišlo aj kopec zábavy spolu s hláškami, ktoré každého pobavili. Už na jeho tvári je vidno, že je to veselá kopa. Zdá sa, že táto jeho stránka sa nezmenila ani teraz. V súčasnosti má 38 rokov a myslíš si, že na to vyzerá? Spoznala by si ho?

Josh Byrne
zdroj: Instagram/thedanafoster, Instagram/esperance_show

Sasha Mitchell (Cody)

Posledným pánom na holenie je ďalšia veselá kopa, Cody. Musíš uznať, že v seriáli bol poriadnym fešákom. Frankov synovec sa snažil získať srdce Dany, no tá sa nedala a nakoniec aj tak randila s niekým iným. Dnes má Sasha 54 rokov a neuveriteľne sa vypracoval. Zahral si v sérii filmov s názvom Kickboxer a cvičenie si veľmi obľúbil. Veľkosťou sa môže rovnať aj k The Rockovi.

Sasha Mitchell
zdroj: Instagram/barrykingla, Instagram/therealsashamitchell

Tak čo povieš? Ako sa zmenili obľúbení herci zo seriálu Krok za krokom? Spoznala by si všetkých alebo ťa šokovalo, ako teraz vyzerajú?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife