Divoký anjel
Instagram/naty_oreiro_fashion

Konečne sme sa dočkali! Známa telenovela sa vracia na televízne obrazovky. Pozrieť si ju môžeš na televízii Doma, kde chodia relácie ladené prevažne v tomto duchu. A vieš o čo ide? Už o dva týždne si na gauči pred televíznou obrazovkou môžeš vychutnať naozajstnú legendu medzi telenovelami. Je to Divoký anjel. 

Argentínska telenovela so svetoznámou speváčkou Nataliou Oreiro, alias Milagros, a príťažlivým Ivom, ktorý iba nedávno v relácii 2 na 1 prekvapil našu herečku Dominiku Kavaschovú, odštartuje už 18. júla. Je tomu viac ako 20 rokov od premiéry prvej epizódy a teraz je známa telenovela opäť tu.

Známa telenovela opäť v televízii

Ak si na legendárny príbeh nepamätáš, v krátkosti ti ho priblížime. Ide o osudovú lásku chudobnej Milagros, ktorú vychovávali rehoľné sestry. Zaľúbila sa do boháča Iva Di Carla, ktorého stvárňoval fešák a lámač ženských sŕdc Facundo Arana.

Nezabudni si teda nastaviť pripomienku, aby ti seriál neušiel, pretože pôjde aj o kopec vášne, dobrodružstva a humoru. Okrem toho, že sa teda pokocháš peknými tváričkami, nezabudni na to, že sa aj zasmeješ a zlepší ti to deň.

Ak si predplácaš aj platformu Voyo, máš šťastie, pretože túto telenovelu tam nájdeš už v predstihu. Známa telenovela v tebe určite prebudí kopec nostalgie. Tiež veríme, že touto informáciou sme ti vylepšili začiatok prázdnin a koniec školského roka.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News