Divoký anjel
Instagram/naty_oreiro_fashion

Telenovela Divoký anjel je na televíznych obrazovkách opäť po 20. rokoch. Pozrieť si ju môžeš každý pracovný deň na televízii Doma. Odštartovala tam iba pred týždňom, no už má obrovské ohlasy. Sledovanosťou sa možno priblíži k tej v minulosti. Pozri sa na to, ako sa zmenili postavy z legendárnej telenovely počas tých rokov. 

Aj ty si ako tínedžerka alebo teda ako malá každý deň čakala na legendárny seriál Divoký anjel pred televízorom? Uchvátilo ťa iskrenie medzi príťažlivým Ivom a nespútanou Milagros a raz si chcela zažiť rovnakú vášnivú lásku.

Divoký anjel
zdroj: Instagram/nati_facu.israel

Divoký anjel po 20-tich rokoch

Potom sa ale telenovela kamsi vytratila a my sme na ňu čakali neuveriteľných 20 rokov. Teraz ju ale opäť môžeš sledovať na televízii Doma. Zahrnieš sa tak poriadnou dávkou nostalgie a svojský humor ti určite zlepší náladu. Perfektne sa tak odreaguješ.

My ti teraz ale vo FOTOGALÉRII ukážeme, ako sa známe hviezdy z Divokého anjela za tie roky zmenili. Nebude sa ti tomu chcieť uveriť.

Tak čo hovoríš na tie premeny? Však to bolo neuveriteľné? Mnohých hercov by si možno na ulici teraz ani nespoznala. Ak ťa ešte ale zaujíma, ako teraz vyzerá Natalia Oreiro či neuveriteľná Gabriela Sari, viac ich fotiek uvidíš na ich Instagramoch.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife