Instagram/naty_oreiro_fashion

Divoký anjel, Yago či Rany z lásky… V týchto telenovelách sa objavil herec Facundo Arana. Verila by si tomu, že niektoré z týchto seriálov už majú viac ako 20 rokov? Lámač ženských sŕdc bol pristihnutý na potulkách Bratislavou a veru vyzeral úplne inak. Televízia Markíza a portál Pluska prezradili, čo ho doviedlo práve na Slovensko.

Ako tínedžerky sme ho milovali a nevedeli sme sa dočkať, kedy si pozrieme ďalšiu časť obľúbenej telenovely. Asi najviac v nás zarezonoval ako Ivo v Divokom anjelovi. Na začiatku mal dlhšie vlasy, ktoré nosil v copíku, no keď sa ostrihal, hneď si nás získal oveľa viac.

V tom čase mal Facundo Arana približne 25 rokov, čo je takmer o polovicu menej, než má v súčasnosti. Na konci marca už oslávi svoje životné jubileum 50 rokov. Na prvý pohľad by si ho možno ani nespoznala, no keď sa na jeho súčasné fotky zadívaš dlhšie, stále v ňom nájdeš toho fešáka, do ktorého sme sa zaľúbili.

Obľúbeného herca si už čoskoro budeš môcť pozrieť znovu aj na našich televíznych obrazovkách. Prijal totiž pozvanie na nakrúcanie markízackej relácie 2 na 1 spolu s Adelou Vinczeovou a Danom Danglom. Niekomu známemu splní detský sen a stretne sa s ňou (ním) naživo. Zatiaľ nevieme, o ktorú osobnosť pôjde.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News