instagram/friendsfunpage

Po neuveriteľných 17 rokoch sme sa dočkali návratu jedného z najobľúbenejších seriálov vôbec – Priatelia.

Perfekcionistka Monica, vtipkár Chendler, autorka hitu „Smradľavá mačka“ Phoebe, šarmantný herec Joey, milovník dinosaurov Ross a módna inšpirácia Rachel sa opäť stretli za jedným stolom a zaspomínali si spoločne na nezabudnuteľné momenty, ktoré prežili počas natáčania.

Emócie samotných hercov v novej časti sa nedali prehliadnuť a my to len môžeme potvrdiť.

Prvá epizóda odštartovala v roku 1994 a krásnych 10 rokov sme mohli hltať ďalšie pokračovania. Život obyčajných ľudí, z ktorých sa stali nerozluční priatelia, ovplyvnil aj nás – divákov. Každodenné problémy, ale i radosti, s ich životom sme sa jednoducho vedeli stotožniť.

Pred pár hodinami nám HBO Go dalo opäť možnosť vrátiť sa do zlatých čias, do éry legendárneho seriálu a byť toho celého súčasťou. S názvom Priatelia: ZASE SPOLU sme mohli spoločne so šesticou priateľov nahliadnuť do zákulisia, precítiť emócie a mnoho ďalšieho. My sme to urobili a toto sú naše dojmy.

Hneď na začiatku s veľkou pravdepodobnosťou neostalo a ani neostane pre tých, ktorí sa len chystajú to pozrieť, žiadne oko suché. Vidieť prichádzať hviezdy seriálu na miesto, kde to všetko začalo, bolo veľmi emotívne.

Nielen hercom a tvorcom sa vynárali spomienky, ale aj všetkým verným divákom. Najnovší diel Priateľov bol ladený skôr ako TV Show, než časti zo série, na ktoré sme boli zvyknutí. Celé to moderoval mega populárny moderátor James Corden, ktorý tomu dodal taktiež ten správny šmrnc.

Najlegendárnejšie scény zo seriálu si skúsili aj po 17 rokoch herci zahrať ešte raz a ver, že to zvládli na výbornú. Opäť len raz dokázali, že role získali právom a nahradiť ich by bolo priam nemožné.

Najväčším prekvapením bolo vystúpenie Phoebe spoločne s uznávanom speváčkou Lady Gagou, ktoré to poriadne roztočili a zaspievali legendárny hit „Smradľavá mačka“.

Okrem Gagy sa objavili ďalšie známe tváre pri príležitosti predvádzania historických kostýmov, ktoré sme mohli vidieť v jednotlivých častiach – topmodelka Cara Delevingne a Cindy Crawford či dokonca mladý umelec Justin Bieber. Vysvetľovať to teraz by bolo zbytočné, bolo by to na dlho, a aby si sa mala na čo tešiť, všetko ti prezradiť nemôžeme. 🙂

Čo ti ale rozhodne musíme prezradiť je TÁTO informácia. Vzájomné sympatie filmová dvojica Rachel a Ross neprejavovali len v seriáli, ale aj v skutočnosti. Samotní herci prezradili, že to medzi nimi iskrilo aj v reálnom svete, avšak vždy si držali medzi sebou určitý odstup, nakoľko v tom čase už randili s niekým iným.

Na záver ti napíšeme už len tieto riadky. Zaspomínať ešte raz na tak skvelý seriál je určite najkrajšie strávenie voľných hodín. Priateľská chémia medzi 6 ľuďmi sa nedá poprieť a aj po dlhých rokoch čakania ju opäť môcť zažiť je neuveriteľné.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News