HBO Game of Thrones
Instagram/gameofthrones

Fenomenálny seriál Game of Thrones pred niekoľkými rokmi prekonal všetky očakávania. HBO sa tešilo veľkej popularite a sledovanosti, pretože platformu si kvôli tomu predplatilo veľké množstvo ľudí. To sa ale po skončení seriálu opäť dostalo do starých koľají. Teraz sa ale všetko môže zmeniť, pretože prichádza dlho očakávaný prequel a už na Instagrame to vyzerá bravúrne.

Svojho času sa seriál Game of Thrones zapísal do histórie. Prekonal niekoľko rekordov, čo sa týka scén a rekvizít. Tento dobrodružno-fantastický počin si teda získal obrovské množstvo priaznivcov po celom svete. A to dokonca aj tých, čo takéto žánre neobľubujú.

Game of Thrones
zdroj: Instagram/gameofthrones

HBO chystá veľkú novinku

Teraz ti povieme tajomstvo, ktoré ti určite rozjasní deň. Premiéra prequelu Game of Thrones sa odvysiela už o necelý mesiac – 21. augusta. A už dokonca poznáme aj hercov. Ich tváre uvidíš v našej FOTOGALÉRII pod článkom.

Prípravy sú v plnom prúde a poznáme aj niekoľko scén, ktoré vyzerajú naozaj pútavo. A vraj môžu zmeniť aj nepekný koniec Hry o tróny.

Takto to bude vyzerať

Nový seriál z produkcie HBO sa bude volať „House of the Dragon“ a dej sa bude odohrávať stovky rokov predtým, čo si už videla v Game of Thrones. Na základe toho pochopíš niekoľko skutočností, ktoré odzneli v predošlých sériách. Tak čo, tešíš sa?

Ak si ale chceš pripomenúť tváre starých hercov, ktorí stvárnili legendárnu Daenerys, Cersei, Aryu či Sansu, prečítaj si náš článok spred troch rokov. Zažiješ pri tom dávku nostalgie a navnadíme ťa tak na House of the Dragon. Nezabudni si pozrieť trailer, ktorý ťa určite chytí za srdce. A to, vo videu nižšie.

FOTOGALÉRIA:

Pozri sa na nové tváre, ktoré budú patriť pod seriál Game of Thrones. Určite si rýchlo obľúbiš aj tie. A to na prvý pohľad. V galérii uvidíš, kto bude účinkovať v novej snímke HBO – House of the Dragon. Viac sa môžeš pozrieť po kliknutí SEM.

Zdroj: Instagram/houseofthedragonhbo

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife