Instagram/illbethereforu

Seriál Priatelia pred mnohými rokmi uchvátil svet a inak tomu nie je ani dnes. Od premiéry získal enormnú popularitu a môžu za to najmä jeho herci. Stále sa vieme zasmiať nad príbehmi predstaviteľov sitkomu, ktorý ostal v srdciach mnohých z nás.

Väčšina fanúšikov sa nestačí čudovať pri pohľade na Courteney Cox, ktorá stvárnila Monicu. Nedávno totiž bola hostkou v show Grahama Nortona, kde rozprávala o novom seriáli, v ktorom účinkuje. Diváci herečku nielen že nespoznávali. Na sociálnych sieťach sa dočkala aj riadnej spŕšky výsmechu či poníženia.

zdroj: Instagram/themoopoint09

Priznala sa ku plastickým operáciám

Výzor Courteney Cox sa opäť dostal na pretras. Už dávnejšie sa herečka priznala, že si dala vylepšiť tvár v ambulancii plastického chirurga. Zdá sa však, že to v poslednom období dosť prehnala, keďže sa už ani zďaleka nepodobá na krásnu seriálovú Monicu.

Hoci plastickí chirurgovia sú tu na to, aby nám pomohli vyzerať mladistvo, v určitom veku si už z veku neuberieš. 57-ročná Courteney má šesťdesiatku na krku, no dá sa povedať, že nevyzerá na svoj vek. Ak by si ju nepoznala, možno by si jej ho nedokázala ani odhadnúť.

Monica vyzerá horšie ako Rachel

Hviezdna herečka sa ukázala v šou BBC, aby hovorila o novom projekte, v ktorom účinkuje. Hororovo-komediálny seriál sa volá Shining Veil. Graham Norton sa s ňou však skôr rozprával o Priateľoch. Aj po stretávke hercov zo sitkomu to je totiž pre médiá zaujímavá téma.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News