Ako sa obliekať, keď mám pár kíl navyše?

Každá z nás chce byť pekná. Nie všetky však vyzeráme tak, ako by sme možno chceli. Máme pár kíl navyše, za ktoré sa hanbíme. Ako by si sa mala obliekať, aby to lichotilo tvojej postave, ak si aj ty pribrala pár kíl navyše? Pomôcť ti môže aj pár videí na YouTube od odborníčky Erin Busbee.

V žiadnom prípade však netreba držať rôzne diéty či dokonca fasting, ktorý nie je až tak úplne zdravý. TU ti to potvrdí aj odborníčka. Aj plnoštíhla móda dokáže byť zvodná.

Džínsy

Všeobecne známe je, že vysoké džínsy zakryjú všetky nedostatky na tvojom brušku a vytvoria ti pekný pás. Ten ti spraví aj to, keď si do nich zapravíš tričko.

Ak máš nejaký ten faldík na brušku navyše, rifle s nízkym pásom ti určite nebudú lichotiť. Práve naopak, ukážu pravú realitu a nedostatky na tvojej postave.

V súčasnosti sú veľmi populárne aj vintage široké rifle. A keďže nie sú upnuté na tele, skryjú a zúžia tvoje nohy, s ktorými tiež možno nie si spokojná.

Šaty a sukne

Ak máš šaty rovného strihu, ktoré nelichotia tvojej postave, skús si na ne upnúť opasok. Vytvoria ti tak potrebný pás a nebude to tvojej postave zbytočne pridávať na objeme.

Keď máš postavu v tvare presýpacích hodín (úzky pás, široké ramená a zadok), svoj pás zvýrazníš pomocou sukne v tvare A. Dlhá by mala byť aspoň pod kolená a taktiež si do nej nezabudni zapraviť tričko. Takýto outfit ťa ihneď opticky zbaví pár kíl navyše.

 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista