Ako sa obliekať, keď mám pár kíl navyše?

Opätky

Tiež je známe, že opätky opticky predĺžia tvoju postavu. Aj keď si vysoká a máš pár kíl navyše, nevadí. Topánky na vysokom opätku ti iba pomôžu, hoci budeš ešte o to vyššia. Za svoju výšku by si sa ale v žiadnom prípade nemala hanbiť a pomocou TÝCHTO našich trikov z nej spravíš výhodu.

Farby a pruhy

Vieme aj to, že tmavé farby oblečenia majú tú zázračnú schopnosť zúžiť postavu. Svetlé a pastelové farby ju zase môžu opticky rozšíriť. Tiež si už určite počula, že horizontálne pruhy na oblečení človeku vedia pridať pár kíl navyše. Zvislé zase urobia žiadaný efekt.

 

Výstrihy

Aj výstrihy majú zázračné schopnosti meniť postavu. Ten v tvare písmena V ti pomôže zakryť pár kíl navyše, pretože práve tam sa upriami pozornosť.  Okrúhly či štvorcový výstrih zase tvoju postavu opticky rozšíri. Každému človeku sa však hodí niečo iné, a ak si chceš kúpiť tričko s takýmto výstrihom, určite ho nezabudni vyskúšať.

Objemné tričká

Hoci sa teraz XXL oblečenie nosí a myslíš si, že tak svoje kilá navyše schováš, mýliš sa. Blúzky šité do písmena A si radšej neobliekaj. Viac sa ti bude hodiť rovný strih a možno aj obtiahnuté tričká. Ak ale silou-mocou túžiš po takomto type oblečenia, jeho časť alebo rovno celý spodný okraj si zastrč do nohavíc či do sukne. Prípadne si pás opäť zvýrazni opaskom.

Svetre a bundy

Ak nevieš, ako sa obliekať, keď je chladnejšie, pomôže ti dlhší sveter či bunda, ktoré siahajú minimálne pod zadok. Ešte viac ťa, naopak, rozšíri krátky strih rifľovky, koženky či svetra.

Zdroj: YouTube/Busbee Style

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista