Unsplash/Joshua Rawson-Harris

Výška dokáže byť občas veľkým problémom. Baby, ktoré sú nízke, chcú mať o pár centimetrov viac a vysoké ženy zase túžia byť nižšie. Veľmi častým problémom však je, keď sa vysokej babe zapáči nižší chalan. Možno nie si jedna z tých, komu to vadí, no niektorí chlapi kvôli tomu dokážu aj stratiť záujem.

Výška je jediná časť nášho tela, ktorá sa nijako nedá zmeniť. Neexistuje na to žiadna plastická operácia, alebo optický klam, vďaka ktorému budeš nižšia. Nízke baby to majú o niečo ľahšie, keďže im si stačí obuť topánky na opätkoch a problém je vyriešený.

Vysoké baby sa so svojimi centimetrami musia iba zmieriť a dúfať, že na svete existuje ešte vyšší chalan, ktorý o ne prejaví záujem. Tento „problém“ je v takomto vzťahu však iba povrchným znamienkom. Jestvuje aj množstvo celebritných párov, ktoré sú šťastné aj napriek výškovému rozdielu.

Sophie Turner (známa najmä z Game of Thrones) a jej manžel, spevák a herec, Joe Jonas

Svoje o tom tiež vie povedať tiktokerka Broniccca, ktorá sa na sociálnej sieti preslávila najmä kvôli nezvyčajnej výške ženy. Snaží sa motivovať fanúšičky, aby sa tým netrápili a brali samé seba také, aké sú.

@broniccca

Where ma 6.3ft tall hood at?! #tallestgirl #talltiktoker #whoistaller

♬ original sound – switchdisco

Dočiahneš aj na vysoké poličky

Ak máš priateľa, ktorý je od teba nižší, v domácnosti sa určite zídeš. Kvôli tvojej výške by sa nemal cítiť menej mužne. Ty napríklad dočiahneš na najvyššiu poličku, aby si si vzala jablkový kompót, a keďže my ženy sme zraniteľné a slabé, on ti ho zas môže otvoriť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane

Viac z kategórieLife