Stres je nepríjemný pocit pre všetkých. Keď sme pod stresom, máme tendenciu byť výbušní, nepríjemní, nevrlí, veľa jesť alebo vôbec nejesť. Ak chceš eliminovať stres, prečítaj si, čo ťa najviac stresuje podľa tvojho znamenia a vyhýbaj sa tomu.

Baran

Stresuje ťa veľa nezdravého jedla. Máš ho rada, no len dovtedy, dokým sa ho nepreješ. Akonáhle ti je z neho zle, nemáš dobrý pocit. Skús sa nachvíľu vzdať čokolády, jedz tak akurát a stres odíde.

Býk

Máš stres z nových informácií, ktoré sa dozvedáš. Ak obmedzíš pozeranie televízie a budeš sa zameriavať na veselšie veci v živote, nebudeš mať toľko stresu. Strach je na mieste, no nie je dôvod na to, aby si panikárila.

Blíženci

Najviac ťa stresuje tvoja finančná situácia. Nie si šetrná, preto sa bojíš, ako prežiješ nasledujúce obdobie. V týchto dňoch si odkladaj viac, než zvyčajne a zbytočne nerozhadzuj. Znížiš stres a budeš zabezpečená.

Rak

Stresuje ťa, ak ťa niekto núti do práce, ktorú nechceš robiť. Keď niečo chceš, tak to urobíš. Keď niečo nechceš, tak to neurobíš, aj keby ti za to núkali finančné ohodnotenie.

Lev

Máš stres, ak ti niečo chýba. V tomto období to môžu byť potraviny, objatia alebo zážitky z kultúry. Nepokaz si stresovaním celé obdobie a snaž sa všetky tieto aspekty naplniť.

Panna

Najviac ťa stresuje okolie, pretože má od teba vysoké očakávania. Myslíš si, že ich sklameš a preto si z toho vystresovaná. Neboj sa byť sama sebou, pretože jedine to ti zmierni stres.

Váhy

Stresuje ťa, keď ti niekto prenechá veľkú zodpovednosť. Vždy si túžila byť za niečo zodpovedná a mať niečo na starosti, no akonáhle sa to stane, nie je to pre teba atraktívne a moc ťa to neláka. Si plná obáv, že niečo pokazíš.

Škorpión

Máš stres z nových a nepoznaných situácií. Nedostávaš sa do nich veľmi často, no keď ťa zasiahnu, je to na tebe poznať. Nechutí ti jesť a s nikým sa nechceš rozprávať.

Kozorožec

Najviac ťa stresuje situácia, v ktorej máš byť odvážna. Si nebojácna a myslíš si, že ideš do všetkého s veľkou silou. Niekedy sa však cítiš veľmi slabo, akoby si nemala žiadnu odvahu. Dostaneš sa do stresu a na všetkých si potom výbušná.

Strelec

Stresuje ťa, ak máš ísť na pracovný pohovor. V pracovnom živote by si bola rada celý život na jednom mieste. Pohovory nie sú tvoje silné stránky a stresuje ťa každý jeden. Nevieš čo si máš obliecť, ako sa máš správať a ako odpovedať na otázky. Snaž sa milovať svoj aktuálnu prácu a zmena miesta ťa nemusí trápiť.

Vodnár

Máš stres z toho, keď priberieš. Každá žena sa občas cíti zle, ak na sebe pocíti kilo navyše. Teba nárast hmotnosti privádza do veľkého stresu, kedy nie si schopná čisto premýšľať a všetko vidíš negatívne. Mala by si sa mať rada taká, aká si.

Ryby

Najviac ťa stresuje to, keď stratíš svoje súkromie. Si introvertka, preto nemáš rada, keď sa s niekým musíš rozprávať o súkromných veciach. Strážiš si veci, ktoré majú pre teba význam. Dostaneš sa do stresu, keď sa ti to vymkne z kontroly a o tvojom živote vie viac ľudí, než si chcela.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.