Po znameniach, ktoré sa k sebe hodia a vytvoria harmonický vzťah, prichádzajú na rad znamenia, ktoré sa k sebe vôbec nehodia. Vo vzťahu by sa neustále hádali a nevydržalo by im to dlho. Ak by vzťah viac prehlbovali, zistili by, že majú na všetko rozdielne názory a iné priority.

Chceš vedieť, ktoré znamenia sú to? Čítaj ďalej.

Škorpión + Býk

Muž Škorpión od vzťahu čaká voľnosť, no na druhej strane túži po vášnivom milovaní. Občas vyhľadáva adrenalín, a tak sa niekedy môže stať, že vo vzťahu nebude verný. Vzťah pre neho nemá význam aj vtedy, keď jeho partnerka nežiarli. Pre neho je žiarlenie dôkaz, že partnerke na ňom záleží.

Žena Býk je naopak veľmi pokojná, rozvážna a nikam sa neponáhľa. V každej oblasti jej života vládne pokoj a nevidí dôvod na to, aby tam „natlačila“ adrenalín. Miluje kvety, romantiku, knihy a od partnera očakáva, že bude pozorný. Vzťah so Škorpiónom by nemal dlhú trvácnosť.

Panna + Ryby

Muž v znamení Panny je založený prakticky. Láska pre neho znamená jeden človek, ktorý tu pre neho bude vždy a bude jediný. Doma potrebuje cítiť bezpečie, finančnú stránku zabezpečí on. Je poriadkumilovný a preto potrebuje partnerku, ktorá vie, čo od života chce.

Žena v znamení Ryby je teda úplný opak. Od života očakáva samé zázraky, väčšinou má hlavu v oblakoch a v mnohých veciach pochybuje. Stabilný vzťah si často nevie nájsť, pretože jej záleží aj na duši, nie len na milovaní a praktickej stránke. Vzťah Panny a Ryby by nevyšiel, pretože sa v ničom nezhodnú.

Váhy + Blíženci

Muž Váhy bojuje vždy za spravodlivosť a rovnováhu. Vzťah je pre neho veľmi komplikovaný, pretože nevie, či chce zostať s jednou ženou do konca života. Rád flirtuje a nevie si predstaviť, že by sa toho jedného dňa musel vzdať.

V žene, ktorá sa narodila v znamení Blížencov, prevládajú dve duše. Niekedy to má podobne, ako znamenie Váhy – nevie sa rozhodovať. No o predstave vzťahu má jasno. Hľadá niekoho, s kým by mohla prežiť celý život, no zároveň niekoho, s kým by sa nenudila. Pre ňu musí byť život jedna veľká radosť. S mužom Váhy by tento vzťah nevyšiel, pretože obaja chcú niečo iné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.