V poslednom období sa roztrhlo vrece s odborníkmi na cvičenie a zdravú stravu. Akonáhle si niekto prečíta informácie o tom, ako má správne jesť a pozrie pár videí s cvikmi, stáva sa z neho odborník a na Instagram si hrdo napíše fitness tréner.

Pokiaľ sa nevyznáš v tom, koho máš naozaj sledovať, čítaj ďalej. Prinášame ti inšpiráciu na profily, ktoré patria mladým fitness ženám. Zaujímajú sa primárne o cvičenie, zostavujú tréningy, no niektoré sa venujú aj strave a zdravým receptom.

Simona Kozerawski

Simonka je trénerka zo Žiliny, ktorá presadzuje a nasleduje zdravý životný štýl. Jej vyšportované telo obdivujú mnohé ženy. Na jej Instagrame nájdeš rôzne tréningy, ktoré si môžeš zacvičiť s ňou. Nie sú práve krátke, no budú ťa baviť, aj keď majú 45 minút.

Pamela Reif

Mladá Pamela s hriešnou postavou sa dostala ľuďom do podvedomia najmä v prvej vlne pandémie, kedy začala pridávať na svoj Instagram tréningové plány a videá natáčala čoraz viac. Iba 24-ročná fitnesska sa venuje cvičeniu a taktiež má extra profil, kde pridáva recepty na chutné jedlá.

Maddie Lymburner

Maddie je nádherná žena, ktorá sa rovnako ako Pamela venuje aj zdravej strave. Má vytvorené dva instagramové účty, na ktorých osobitne rieši fitness a súkromný život. Tréningové videá od nej ti nezaberú viac, než 10 minút a taktiež u nej nájdeš krátke cvičenia na rôzne pesničky.

Katarína

Katka je inšpiratívna Slovenka, ktorá väčšinu času pôsobí v Anglicku. Je súčasťou komunity Fitclan, ktorá na Slovensku patrí medzi najpopulárnejšie a najpravdivejšie z tejto oblasti. 

Allison Bickerstaff

Allison je zosobnenie dokonalého instagramového profilu a života. Venuje sa primárne Youtube, no zdravá strava je u nej základ. Taktiež cvičí, aby bola silná a zvládala robiť namáhavé veci.

Andy Štěch

Blondínka Andy žije v Českej Republike, kde aj študuje vysokú školu. Napriek jej mladému veku je veľmi múdra a v oblasti výživy sa cíti ako doma. Na svojom Instagrame zdieľa zdravé recepty, ktoré častokrát obsahujú iba 3 ingrediencie a chutia famózne.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.