instagram.com/veronicabiasiol

Krásna, inšpiratívna a veľmi úspešná youtuberka z českej scény Veronica Biasiol predstavila veľkú novinku na svojom profile. 5 mesiacov pracovala na prekvapení pre svojich fanúšikov a konečne zverejnila, čo tajila. 

Veronica Biasiol je známa česká beauty youtuberka, ktorá pobláznila aj slovenské či zahraničné publikum. Na svojom instagramovom konte má už cez 177 tisíc sledujúcich a preslávila sa najmä výzorom, ktorý sa podobá  bábikám Bratz. Veronica sa netají tým, že podporuje plastické operácie či pochody PRIDE. Má svoj názor, osobitý vkus a podľa neho vytvorila aj svoju kozmetickú značku či nevšedný merch.

Včera však prišla s novinkou a nečakaným výtvorom. Ako uviedla vo videu ide o:  „úspešný diár pre rok 2021″. Ten vytvorila najmä preto, že sama si ich v minulosti kupovala a zapisovala dôležité informácie a stretnutia. Veronica je znamením panna a ako sama priznala rada si veci plánuje a má rada všetko naporiadku. „Chcela som vytvoriť niečo praktické, na každodenné používanie“. 

Diár sa nazýva MAKE YOUR YEAR HONEYLICIOUS a nie je to obyčajný klasický plánovač. Dizajn je elegantný, minimalistický, decentný a dokonca pomerne úzky a ľahký, no vnútri sa nachádza mnoho zaujímavých stránok.

Veronice sa podarila spolupráca s veľmi známym ilustrátorom Lyubomirom Dochev, ktorý do diára vytvoril ilustrácie jej outfitov, ktoré mala počas roka na sebe. Taktiež sa v ňom nachádzajú nástroje na sledovanie vlastného progresu, motivačné stránky, značky na sledovanie menštruácie, pitného režimu či dôležitých akcií.

V diári je aj klasický týždenný plánovač, kde je priestor k zapísaniu si dôležitých stretnutí a plánovaniu dní. Špecialitou je TO DO LIST, plánovač ohľadom povinností, citáty ku každému mesiacu a aj stránky naviac, ktoré obsahujú Budget list na orientovanie sa vo financiách. Tento list je vytvorený na sledovanie výdajov každý týždeň. Ďalšia špecialita je plánovač progresu ohľadom cvičenia, váhy a tvojho tela.

Veronice sa diár teda podaril, no zatiaľ spustila len predpredaj. Avšak mesiac pred Vianocami a to 24.11.2020 spúšťa oficiálny predaj tohto diára.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News