Pexels/Liza Summer

Instagram už vo svojom mobile musíš mať. Hoci je plný dokonalých fotiek a nereálneho sveta, ak vieš profily filtrovať, sleduješ len tie veci, ktoré sú pravdivé a prinášajú ti do života radosť.

Dnes sme pre teba vybrali 8 instagramových profilov, ktoré musíš sledovať, pokiaľ sa nechceš vo svete stratiť.

Zenskesk – ženské témy otvorene

Tento krásny červeno-ružový profil ti prináša informácie zo sveta, ktoré sú pre mnohých tabu. Nájdeš tam mnoho vysvetlení o tom, ako funguje tvoje telo, čo máš robiť počas svojich dní, no aj to, aké postavenie má žena v spoločnosti.

Ownyourcycle

Najlepšie spracovaný a slovenský profil o ženskom cykle. Ak sa chceš naučiť všetko o tom, ako prebiehajú tvoje dni a chceš sa dozvedieť niečo o prirodzenej antikoncepcii (plodné a neplodné dni), rozhodne ho začni sledovať.

Somfeministka

V 21. storočí by bola hanba, keby si nechcela rovnaké práva, ako má muž. Či už je to tvoj kolega, priateľ, partner, kamarát… Viac-menej môžeme tvrdiť, že chlapi majú stále viac výhod, než ženy. Tento profil hravo a naozaj chápavo rozoberá veci o feminizme.

Zenynakave

Dosť vážnych tém. Pokiaľ hľadáš profil, na ktorom by si našla babské veci, oddýchla si od reality a dobre sa zasmiala, daj šancu práve tomuto profilu. Rozosmeje ťa, poučí ťa o sebeláske, tabu veciach a taktiež tam niekedy zažiješ livestreamy.

Spomiluj

Duševné zdravie je veľmi dôležité a malo by sa o ňom hovoriť tak veľa, ako sa hovorí o tom fyzickom. Tento profil ti radí „spomaľ a miluj“. Presne takou by si mala byť a pochopíš to najmä vďaka tomu, že budeš pravidelne sledovať príspevky.

Zivotip

Ak potrebuješ tipy a rady do života, tento profil bude presne pre teba. Jednoduché, výstižné a ľahko zapamätateľné príspevky, ktoré majú zmysel. Nájdeš tu kategórie zdravie, vzťahy, domácnosť, škola, bezpečnosť, či sebarozvoj.

Fitclan

Aktívna fitness žena by mala sledovať fitclan. Najlepšie spracovaný profil, no aj vybudovaná značka, ktorá sa zaoberá cvičením a zdravou stravou. Vďaka sledovaniu tohto profilu sa vždy dozvieš pravdu a pravidelne budeš zásobovaná informáciami z fitness sveta.

Odzadu

Samozrejme, my v tomto zozname nesmieme chýbať. Pokiaľ tento profil, ktorý sa zaoberá ženskými vecami, trapasmi, horoskopmi a vzťahmi nesleduješ, ihneď to naprav. Veríme, že sa do našich príspevkov skutočne zamiluješ a dobre sa zabavíš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife