Snažíš sa. Organizuješ spoločné výlety, stále ho niekde ťaháš, ale jediné čo ho zaujíma je on. Nezaujímaš ho ty, tvoje túžby a city. Jediné čo vidí a jediné čo ho zaujíma je on sám.Stokrát si to chcela vzdať. Odísť, buchnúť dverami, zabudnúť na to, že si ho vôbec stretla.

Si bojovníčka a tie sa nevzdávajú.

Bojujú vo vzťahu ostošesť. O lásku, o pozornosť, o pohladenie, o záujem. Existujú ženy, ktoré to všetky majú zdarma. Majú skvelý život, skvelého partnera, skvelú prácu. Ty si si to však musela vybojovať.

zdroj: pinterest.com

Vzťahy sú zhlukom negatív a pozitív. Nikto na svete nie je so svojim vzťahom sto percentne spokojní. Vždy sa nájde niečo čo sa dá vylepšiť, v spálni i v živote. Siliť  to však nemá cenu. Ak je láska a snaha len jednostranná nemá to význam. Jediné čo docieliš je večne ofučaný, nervózny chlap. Ak si takého ešte nestretla, tak si počkaj.

Neukáže sa na začiatku vzťahu, svoje zlé vlastnosti bude skrývať a za hádky sa bude ospravedlňovať. No príde zmena. List sa otočí a on sa ukáže v pravom svetle. Všetci sa dokáže pretvarovať len určitý čas a potom nastane realita. Snažíš sa ho zmeniť alebo presmerovať svoju pozornosť na jeho pozitívne vlastnosti, no  v kútiku duše ťa to búde stále štvať.

zdroj: pinterest.com

Po čase to akceptuješ a prijmeš ho.

S jeho pozitívnymi i negatívnymi vlastnosťami sa naučíš žiť. Ani ty nie si dokonalá aj keď my ženy k tomu máme blízko. Dokážeme robiť sto vecí naraz, pričom chlapovi dáš robiť dve veci naraz a je stratený. No aj tak ich milujeme, odpúšťame im a nevieme bez nich žiť. Oni sú tými, ktorými nás robia šťastnými i nešťastnými, oni sú často zmyslom našich životov. Snažíme sa aby boli šťastní, ale často zabúdame na seba a na naše šťastie. Lebo najprv sú oni až potom my. Najprv je on až potom ty. Je to však chyba.

Vo vzťahu sú dve rovnocenné osobnosti. Na to nikdy nezabúdaj.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.