Ženy milujú, ak sa na ne hrnú komplimenty zo všetkých strán. Najmä, ak ich počúvajú z úst svojej polovičky a vedia tak, ako veľmi si ich partner váži, miluje, ale aj chváli ich správanie či výzor. Napadlo ti niekedy, že aj muži potrebujú týmto spôsobom pomastiť ego? Toto sú veci, ktorými svojmu mužovi polichotíš a úprimne ho to poteší!

Kompliment na výzor ich poteší rovnako

Aj muži chcú vedieť, že sa svojej polovičke páčia. Tvoj partner nepotrebuje počuť každý deň ó, aký si krásny! Iba z času na čas ho poteší, keď oceníš nový strih, čerstvé oholenie, nový parfum či košeľu, ktorá mu pristane. No a keď mu v posteli povieš, ako ťa priťahuje, bude od radosti celý vo vytržení.

Potrebujú počuť, že sú šikovní

Jasné, vymeniť žiarovku či opraviť tečúci kohútik zvládneme aj my, no prečo im trošku nepohladiť ego? Oni sa pri takýchto „mužských“ prácach cítia ako veľkí páni, ktorí majú veci pod kontrolou a dokážu si poradiť. My sa zahráme na nešikovné, no milujúce žienky a obe strany budú spokojné!

Ak sa cíti ako ochranca, dvíha mu to sebavedomie

Od narodenia majú v sebe zakorenené, že oni by mali byť tými, kto ochráni svoju nežnú polovičku, kto ju materiálne zabezpečí, a kto jej dá pocit bezpečia. Aj keď to nedávajú nahlas najavo a ženy sa nepotrebujú cítiť ako tie „slabšie“, z času na čas mu môžeš povedať, ako si vážiš jeho starostlivosť či ako bezpečne sa pri ňom cítiš. Jedna veta a bude celý hotový z tých hormónov, čo mu udrú do hlavy.

Milujú, keď môžu ženy niečo naučiť

No a úplný gól do jeho srdca, ktoré sa naplní dávkou samochvály, je keď je on ten, kto ti niečo vysvetlí, kto ťa niečo naučí. Aj keď ťa to naozaj nemusí zaujímať. Opýtaj sa ho na niečo z oblasti, ktorá je mu blízka, či už pracovne alebo záľubovo.

Bude rád, že sa zaujímaš a keď sa budeš tváriť, ako super jeho výklad znie a ako sa v tom vyzná, uvidíš ten šťastný úsmev.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.