Dobrý inštinkt

Máš otvorenú myseľ

Si otvorená novým možnostiam a nefixuješ sa len na to, čo poznáš a v čom sa cítiš dobre. Uvedomuješ si, že len za hranicou komfortnej zóny dokážeš zažiť skutočne pekné veci a nebojíš sa skúšať tie nové. Vieš, že tvoja intuícia a vnútorný pomocník ťa nasmerujú len k tomu, čo je pre teba vhodné.

Si dôveryhodná a charizmatická

Intuitívni ľudia sú veľmi spoločenskí. Nemusia byť ani stredobodom pozornosti, no ich aura a skrytý inštinkt k sebe ostatných pritiahne. Ľahko nadväzuješ kontakty s inými ľuďmi, ktorí chcú tráviť čas v tvojej prítomnosti. Nemajú problém sa ti zdôveriť, pretože veria tomu, že im pomôžeš a nasmeruješ ich tou správnou cestou.

Vieš sa vcítiť do emócií iných

Aj napriek tomu, že ľudia s tebou chcú tráviť čas, teba to niekedy vyčerpáva. Si veľmi citlivá a dokážeš sa vcítiť do pocitov ostatných. Niekedy dokonca dokážeš nasať ich negatívne vibrácie, ktoré spôsobia, že sa cítiš vyčerpane. Na druhej strane im ale dokážeš dobre pomôcť.

Nerobíš unáhlené rozhodnutia

Predtým, než niečo urobíš, zvážiš si všetky klady a zápory. Nikdy sa nerozhoduješ zo sekundy na sekundu aj napriek tomu, že cítiš, kadiaľ sa vybrať. Nie si impulzívna a radšej chceš všetkému porozumieť.

V prípade, že sa tvoj vnútorný hlas pomýli, nehneváš sa a ani nepociťuješ žiadne negatívne emócie. Jednoducho si povieš, že to tak malo byť, poučíš sa a ideš ďalej.

Máš dobrú predstavivosť

Tvoja myseľ funguje na plné obrátky. Máš dobrú fantáziu a vždy si v hlave vytváraš nové obrazy či scenáre. Niekedy sa do toho dokážeš aj sama zamotať a prestaneš vnímať reálny svet okolo teba. Nikdy sa však nenudíš, pretože chrlíš jeden dobrý nápad za druhým.

Svoj inštinkt a intuíciu by si mala vždy počúvať. Ak ti našepkáva, že v tvojom vzťahu nie je niečo v poriadku a máš pocit, že ťa tvoj priateľ podvádza a klame, nenechaj sa zmiasť. Aby si si však bola na 100 % istá, urob si náš rýchly test, ktorý ti dá jasnú odpoveď. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife