Dobrý inštinkt

Inštinkt je niečo, čo sa nedá veľmi vysvetliť. Buď ho máš alebo nie. Niektorí ľudia sa s intuíciou rodia, iní ju objavia až počas svojho života. Jedno je však isté – dokáže im zlepšiť život. Vďaka tomu sa môžu na svet pozerať trochu viac optimisticky.

Možno si aj ty sama intuitívna, len si to o sebe doteraz netušila, prípadne si tomu neprikladala veľký dôraz. Ak chceš vedieť, či sa to týka aj teba, týchto 7 znakov ti to prezradí.

Rozhoduješ sa viac svojím srdcom

Určite to poznáš, rozum hovorí niečo úplne iné než srdce. Väčšina ľudí sa snaží počúvať rozum a pádne argumenty, no ty sa viac prikláňaš k srdcu a tomu, po čom skutočne túžiš. Aj keď to nevieš nijak vysvetliť, zatiaľ si sa nesklamala a tvoja voľba bola vždy tou správnou.

Riadiš sa svojím vnútorným hlasom

Tento bod súvisí aj s predchádzajúcim. Niekedy v sebe počuješ hlások, ktorý sa ti snaží naznačiť, čo by si mala urobiť. Možno ide len o prvú myšlienku, ktorá ti napadne, no už ti nasadí chrobáka do hlavy. Rovnako, ako to bolo pri srdci, aj v tomto prípade ti tvoje predpovede vychádzajú a ľudia sa niekedy až čudujú, ako to robíš, že sa nepopáliš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Viac z kategórieLife