unsplash.com

Baran:

Ľudia si veľmi rýchlo zvyknú na skutočnosť, že ste si toho veľa prežili a zažili. Nadobudnú pocit, že ťa budú nudiť a že ťa prestanú baviť, pretože budú pre teba nezaujímaví.

Býk: 

Máš schopnosť sa s každým rýchlo zoznámiť a spriateliť. Ak sa to však niekomu nepodarí hneď, ľudia majú pocit, že nie sú pre teba tí praví.

Blíženci:

U teba sú ľudia zvyknutí na to, že ťa vidia šťastnú, živú a nadšenú. Takže ak ťa stretnú v deň, kedy nemáš dobrú náladu, začnú sa obávať, že je to kvôli nim.

Rak:

Ľudia sa pri tebe cítia nepríjemne, pretože si ten typ človeka, ktorý spôsobuje, že sa ľudia cítia tak, akoby im niekto čítal myšlienky. Desí ich to.

zdroj: unsplash.com

Lev:

Tvoje nadšenie je nákazlivé. No pre ľudí, ktorí s tebou nesúhlasia to môže byť ťažké. Si tak vášnivé znamenie, že ľudia sa častokrát boja niečo povedať.

Panna: 

Tvoja tvár a nálada je vždy ľahko čitateľná. Ľudia si o tebe myslia, že si zaujímavá a intelektuálna osoba ale vec, čo ich od teba odpudzuje je tá, že pri tebe nemôžu povedať svoj názor.

Váhy: 

Spájaš sa so všetkým, čo je skvelé, ale to môže tiež znamenať to, že niektorí ľudia sa obávajú, že nedosiahnu tvoje skvelé štandardy.

Škorpión:

Tvoja energia je vážne magická, no veľmi intenzívna. Ľudia majú z teba strach, aby ti nevošli do cesty, pretože si tvrdá a rázna, keď ide o tvoje ciele a sny.

zdroj: unsplash.com

Strelec:

Tvoja priamočiarosť a úprimnosť zapôsobí na ľudí, no zároveň ich aj vystraší. Vedia, že sa ničoho nebojíš, čo môže byť strašné pre ich sebavedomie.

Kozorožec:

Si jasne zameraná a ambiciózna, čo naznačuje, že ľudia sa pri tebe nevedia uvoľniť. Stále totiž rozprávaš o svojej kariére.

Vodnár: 

Niekedy si veľmi priateľská a niekedy si zase veľmi nepríjemná. Ľudia nikdy nevedia, akú budeš mať náladu a to ich o teba drží ďalej, pretože nikdy nevedia na čom u teba sú.

Ryby: 

Si veľmi milá a láskavá povaha. No ľudia pri tebe nikdy nevedia, či to, čo hovoríš myslíš úprimne a naozaj alebo si z ich robíš srandu. To je to, čo ich drží  od teba ďalej.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating