Photo by Pixabay from Pexels

Online zoznamovanie dnes nie je ničím výnimočným, preto ak si single a chceš si cez net niekoho nájsť, mala by si klásť dôraz na to, ako sa prezentuješ na sociálnych sieťach. Čudovala by si sa, ale aj chlapi si všímajú detaily a predovšetkým sa spoliehajú na prvý dojem, ktorý v nich zanechá tvoj profil. Preto sa niekedy môže stať, že ich odradia veci, ktoré zvykneš zdieľať. 

Kedy si si naposledy robila „inventúru“ na sociálnych sieťach? Raz za čas je dobré pretriediť svoj profil a vymazať odtiaľ veci, ktoré tam ani nemajú čo robiť. Ak ešte nie si zadaná, ani nevieš, kedy môžeš naraziť na Pána Božského, ktorého ale môžeš svojimi príspevkami veľmi ľahko odplašiť. Určite by si mala odstrániť rôzne zdieľačky, súťaže či kvízy, ktoré vypovedajú o tom, že na sociálnych sieťach tráviš až príliš veľa času a keď sa nudíš, si schopná zdieľať čokoľvek.

Pozor by si si mala dávať aj pri zdieľaní motivačných citátov. Tie síce bývajú fajn a často naozaj hovoria pravdu, ale keď to iba zdieľaš, nič to nevypovedá o tvojej osobe. Skús k tomu pripojiť nejaký svoj vlastný názor, prípadne čím ťa tento citát oslovil.

zdroj: Photo by bruce mars from Pexels

Chlapi tiež nemusia veľmi fotky krajiniek, zvieratiek, kozmetiky či jedla, ktorých sú sociálne siete preplnené. Máme na mysli len obyčajné, neoriginálne snímky, bez akéhokoľvek bližšieho popisu. Ak sa ale prezentuješ tým, že cestuješ, spoznávaš nové miesta a nových ľudí, chodievaš napríklad venčiť psíky do útulku, prípadne ukazuješ svoje kuchárske zručnosti, tým chlapa naopak zaujať môžeš.

Podľa toho vidieť, že si vieš urobiť program a neležíš len doma na gauči s vyloženými nohami. Muži majú radi aktívne ženy, s ktorými sa nebudú nudiť. A hlavne tým ukazuješ, že ti nerobí problém byť single, že neplačeš do vankúša, ale si užívaš život.

zdroj: Photo by Jure Širić from Pexels

A poslednou kategóriou fotiek na sociálnych sieťach sú samotné selfie. Ak budeš prezentovať predovšetkým svoje telo, nemôžeš sa potom čudovať, že pritiahneš mužov, ktorým ide len o to jedno. Taktiež ak každá druhá fotka bude tvoja odfotená tvár, tvoj možný nápadník nebude mať odkiaľ zistiť, aká v skutočnosti si, ale bude mať pocit, že ti ide len o výzor.

Je dôležité udržiavať akúsi rovnováhu. Nemusíš hneď vymazať všetky svoje selfíčka, len si dávaj pozor na to, aby si neprezentovala len svoj zovňajšok, ale aj to, aká skutočne si. Len tak môžeš na chlapa urobiť dobrý dojem a potom sa len uvidí, ako sa to bude vyvíjať ďalej.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating