Celý život sme ju poznali ako bacuľku s úžasným hlasom, ktorá aj napriek svojej postave prerazila a stala sa z nej jedna z najlepšie zarábajúcich speváčok. Adele spočiatku svoje kilá navyše obhajovala a snažila sa podporiť aj iné ženy, ktoré nie sú spokojné so svojím výzorom. No vyzerá to tak, že spokojná napokon nebola ani samotná speváčka, pretože svoj život zmenila od základov.

Otázkou ale je, prečo sa Adele pred časom stiahla zo sociálnych sietí? Ešte začiatkom tohto roka sme zverejnili článok s prvými uniknutými fotkami schudnutej Adele, ktorá v tom čase nevyzerala veľmi dobre a bola naozaj samá kosť a koža, čo jej pridalo aj pár rokov na výzore.

Za tých pár mesiacov ale speváčka na sebe zjavne popracovala a dnes už nevyzerá tak strhane. Obávame sa ale, že dôvodom bude zásah plastických lekárov. Keď si porovnávame niektoré jej fotografie, je vidieť, že si nechala vylepšiť nos a trochu napichať aj pery. Viac o speváčkinej premene a jej recepte na chudnutie nájdeš v našom staršom článku TU.

Speváčka Adele je zmenená na nepoznanie

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.