Povaha každého znamenia je niečím jedinečná a od ostatných v rôznych veciach vyniká. Nasledujúce 3 znamenia patria k tým, ktoré našli obľubu v klebetách a ohováraní. Preto si daj pozor, čo pred nimi povieš!

1. Vodnár

Vodnár sa tvári, že stojí mimo a nevníma, čo sa okolo deje, ale v skutočnosti si drámu užíva. Uprednostňuje pozorovať veci z úzadia a snaží sa byť nad vecou, no to je od pravdy veľmi ďaleko. Tvrdí, že si nechce „špiniť ruky“ a nechce sa nechať zatiahnuť do ohovárania, ale miluje nové klebety. Vodnár si nemôže pomôcť, často jednu časť troška prikrášli a posúva ďalej. Samozrejme, si nič neprizná kvôli svojmu egu.

zdroj: unsplash.com

2. Váhy

Toto znamenie to hrá na všetky strany. I keď možno nečakáš, že sladká a milá váha miluje ohováranie, tak presne to z nej robí skvelú klebetnicu. Neškodná povaha jej dovolí klebetiť otvorene na verejnosti bez toho, aby ju niekto odsudzoval. Avšak váha je aj veľmi diplomatická a spravodlivá, ak sa do niečoho zapojí.

3. Blíženci

Práve toto znamenie patrí k najzákernejším špiónom z celého zverokruhu. Ak kamarátke z tohto znamenia zveríš nejaké tajomstvo, buď v strehu. I keď ti sľúbi, že nič nevyzradí, väčšinou je to práve blíženec, kto to vytára všetkým naokolo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.