Možno ťažká otázka. A možno je úplne jednoduchá. Možno všetko čo sa jej stalo, dáva absolútny zmysel, no nevidí to. Ako aj my ostatní. Ak sa nám niečo stane, nechceme prijať fakt, ktorý sa stal a hovoríme, že žijeme život, ktorý je viac smutný, ako radostný. Nie je tomu tak, aspoň si myslím. Nie, viem to! Čo si zaslúži dievča, ktoré je zranené láskou, si zaslúži každý. V skutočnosti jediné čo potrebujeme, je milovať samých seba a ostatných. A samozrejme, aby niekto miloval nás.

Dievča potrebovalo prejsť istými fázami života, ktoré neboli zrovna veselé, no potrebovalo ich. Dobre, narovinu. Píšem o tebe, tipujem, že preto si si tento článok otvorila. Čo si zaslúžiš? Ver mi, že len to najlepšie, ale aj to horšie. Nie, nie preto, že si zlý človek. Ale predstav si, čo by to bolo za život, keby si sa neustále smiala, všetko by bolo krásne a priaznivé? Nepociťovala by si nudu? Nebolo by to až príliš nezaujímavé?

„Prešla som dlhú cestu plnú zlomených sŕdc a bolesti. Žiadna z nich mi však nijako neublížila alebo neuškodila. Spravili zo mňa bojovníčku.“ – Lady Gaga